Interaktyvūs ekranai aukoms rinkti

Dažnai tenka girdėti reklamas su prašymais aukoti dėl vieno ar kito kilnaus tikslo. Dažnu atveju tai galima padaryti SMS žinute, skambučiu ar tiesiog įmetant grynuosius pinigus į tam skirtą aukos dėžutę.

Pastaruoju metu vienas iš patogių ir modernių būdų panaudoti profesionalius ekranus – aukoms rinkti pritaikyti interaktyvūs kioskai.

Pirmasis mūsų toks sprendimas įdiegtas Vabamu Laisvės ir okupacijos muziejuje Estijoje, kurio pagrindinė iniciatyva yra rinkti, supažindinti ir pristatyti Estijos istoriją šalies piliečiams ir lankytojams. Vabamu yra okupacijos, pasipriešinimo, restauravimo ir laisvės muziejus.

Prie muziejaus įėjimo yra akį traukiantis aukoms skirtas interaktyvus kioskas. Lankytojai ekrane gali pasirinkti sumą, kurią nori paaukoti ir prilietus ekraną su bekontakte bankine kortele, pasirinkta aukos suma bus parodyta ekrane. Surinktos lankytojų aukos bus naudojamos tolimesniam muziejaus vystymui ir veiklos palaikymui.

Pritaikius interaktyvius kioskus prie bendros aplinkos, jie gali tapti ne tik inovatyvia ir patrauklia interjero dizaino detale, tačiau ir kilnų tikslą atliekančiu moderniu įrenginiu.

 

Embedded thumbnail for Interaktyvūs ekranai aukoms rinkti
Atgal