Interaktyvūs sprendimai

Paverskite savo verslą, darbą arba mėgstamą veiklą interaktyvią panaudodami humanoidinį robotą Pepper'į, kelio radimo sistemą, interaktyviuosius ekranus ir foto kabiną. Būkite efektyvūs, išradingi ir pažangūs.

Susisiekite su mumis
 • Kelio radimo sprendimai
  Kelio radimo sprendimai

  Kelio radimo sistema – tai interaktyvus sprendimas su dinamiškais žemėlapiais ir patogia naudoti turinio valdymo sistema. Į naudotojo poreikius orientuota programa sukurta taip, kad suteiktų daugiau galimybių jūsų auditorijai ir pagerintų klientų patirtį. Naudodamiesi išmaniąja paieška, lankytinų vietų gidu ir kategorijų funkcija, naudotojai gali lengvai rasti norimą vietą ir maršrutą paga savo poreikius.

  Kelio radimo sistema gali būti naudojama įvairiose vietose, pavyzdžiui, prekybos centruose, restoranuose, viešbučiuose, bankuose, ligoninėse, muziejuose, mokyklose ir pan.

 • Foto kabina
  Foto kabina

  Foto kabinos po truputį populiarėja kaip smagus ir įdomus įvairių švenčių akcentas. Jei norite pralinksminti savo svečius, foto kabina puikiai tam tinkama! Foto kabina yra puiki pramoga įvairiuose renginiuose: produktų prezentacijose, verslo parodose ir konferencijose, festivaliuose, žiniasklaidos renginiuose, privačiuose verslo renginiuose, komandos stiprinimo susitikimuose ir pan. 

 • Pepper
  Pepper

  Pepper'is yra pirmasis pasaulyje bendraujantis humanoidinis robotas, galintis atpažinti veidus ir pagrindines žmonių emocijas. Pepper'is buvo sukurtas bendravimui su žmonėmis, todėl geba bendrauti užmegzdamas pokalbį arba komunikuodamas per jutiklinį ekraną.

  Humanoidinis robotas Pepper gali būti naudingas mokyklose, ligoninėse, banko padaliniuose, renginiuose ir kitose įvairiose įmonėse. Pepper'is įvairiose pasaulio įmonėse yra naudojamas kaip asistentas, kuris originaliai pasitinka ir palydi lankytojus bei suteikia jiems informacijos. 

 • Interaktyvi lenta
  Interaktyvi lenta

  Ši lenta – tai interaktyvus jutiklinis skaitmeninis ekranas, kuriame darbuotojai ar mokiniai gali itin paprastai, bet interaktyviai pristatyti savo darbus, idėjas, o taip pat apibendrinti susitikimus arba pamokas. Taip skatinamas glaudesnis komandos bendradarbiavimas ir išplečiamos pristatymo galimybės.

  Interaktyvi lenta idealiai tinka visų tipų susirinkimams, mokymams ar grupiniam minčių lietui. Būkite inovatyvūs – neapsiribokite vien popieriumi ir žymekliais.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

Inovatyvūs ekranų sprendimai atsinaujinusiame prekybos ir laisvalaikio centre MEGA

2016 metų pabaigoje duris atvėrė atsinaujinęs prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, kuriame jau įsikūrė daugiau nei 70 naujų parduotuvių, kavinių, restoranų bei paslaugų salonų.

Skaityti daugiau
Humanoidinis robotas Pepper „Topo centre“ tapo Kalėdų senelio padėjėju

Šios gražiausios metų šventės „Topo centrui“ ypatingos.

Skaityti daugiau
Moderni kelio radimo sistema pirkėjams padeda lengviau orientuotis PLC „Panorama“

PLC „Panorama“ yra vienas didžiausių prekybos ir laisvalaikio centrų Vilniuje turintis apie 200 parduotuvių ir paslaugų teikimo vietų bei 23 restoranuss ir kavines.

Skaityti daugiau
Informaciniai terminalai ne tik patogus įrankis PC RYO lankytojams, bet ir interjero puošmena

2018 m. prieš pat Šv. Kalėdas Panevėžio regione esančiame didžiausiame prekybos centre „RYO“ pradėjo veikti individualaus dizaino informaciniai terminalai lankytojams.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.