Išmanieji lauko suolai – žingsnis išmanaus miesto link

Viešieji lauko suolai gali būti daug daugiau nei tik sėdėjimui skirta vieta. Bendrovė „Include“ pristato išmaniuosius suolus, kurie turi prieigą prie interneto, apšvietimą, gali būti naudojami kaip el. paspirtukų, telefonų pakrovimo stotelė, reklamos vieta.

Nuo 2015 metų daugiau nei 1700 išmaniųjų lauko suoliukų „Steora“ buvo dislokuoti daugiau nei 550 įvairių pasaulio miestų ir savivaldybių. 2020 m. lapkritį „Include“ pristatė naujus „Steora“ modelius – „Classic“, „City“ ir „Cyclo“.

Steora Classic

Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai įprastas lauko suoliukas, „Classic“ modelis turi daug įvairių funkcijų: sėdimojoje dalyje integruotos vandalams atsparios saulės baterijos, belaidžiai Qi įkrovimo taškai, USB greitieji įkrovimo taškai, atitinkantys Apple, Huawei ir Samsung standartus (įskaitant belaidį įkrovimą), galimybė krauti planšetinius kompiuterius, išmaniuosius laikrodžius, ausines ir kitus panašius elektroninius prietaisus, paremtus „Wi-Fi“ moduliu. Sėdimojoje dalyje integruotos LED juostelės, kurios gali automatiškai įsijungti ar išsijungti, atsižvelgiant į natūralaus apšvietimo sąlygas bei paros laiką.