Išmanieji suoliukai Babtų parko laisvalaikio zonoje

Išmanieji lauko suolai – tai žingsnis išmanaus miesto link. Tokį žingsnį žengė Kauno rajono savivaldybė, įgyvendindama Babtų seniūnijos gyventojo idėją.

Pagrindiniame miestelio parke įkurtoje laisvalaikio zonoje įrengti išmanieji suoliukai, kurie pilnai funkcionuoja saulės baterijų dėka, ant jų galima ne tik sėdėti, bet ir krauti išmanųjį telefoną bet kuriuo paros metu.

Išmaniųjų suoliukų privalumai

Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai įprasti lauko suoliukai, tačiau šie „Include“ gamintojo suoliukai turi daug įvairių funkcijų.

Sėdimojoje dalyje integruotos vandalams atsparios saulės baterijos, belaidžiai Qi įkrovimo taškai, USB ir USB-C greitieji įkrovimo taškai, atitinkantys Apple, Huawei ir Samsung standartus (įskaitant belaidį įkrovimą), galimybė krauti planšetinius kompiuterius, išmaniuosius laikrodžius, ausines ir kitus panašius elektroninius prietaisus belaidžio krovimo būdu, naudotis viešuoju bevieliu internetu „Wi-Fi“.

Suoliukų sėdimojoje dalyje integruotos LED juostelės, kurios automatiškai įsijungia ar išsijungia, atsižvelgiant į natūralaus apšvietimo sąlygas bei paros laiką.

„Esame labai patenkinti tiek išmaniu sprendimu mūsų miestui, tiek „Hansab“ įmonės bendradarbiavimu viso projekto metu. Džiaugiamės ir dėkojame, jog jūsų pagalba spėjome projektą įgyvendinti sklandžiai ir laiku“ , - sakė Babtų seniūno pavaduotoja Aida Ragelienė.

Atgal