Išmaniųjų mokėjimo terminalų sprendimas Latvijoje apdovanotas prestižiniu prizu „Platinum Mouse 2016“

2016 metų pabaigoje išmaniųjų mokėjimo terminalų sprendimas, kuris buvo įgyvendintas bendradarbiaujant kartu su „Hansab Group“ dukterine įmone „Ellore OU“ ir „Swedbank“, gavo prestižinį Latvijos Informacijos ir komunikacijos technologijų prizą „Platinum Mouse 2016“ verslo sprendimų kategorijoje.

Šis išmanusis mokėjimo terminalas, dar žinomas kaip mPOS, yra mažas ir labai patogus naudoti. Terminalas veikia susietas kartu su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu bei sugeba priimti tiek tradicines atsiskaitymo korteles, tiek bekontaktes korteles. Siūlomas sprendimas puikiai tinka mažoms įmonėms su nedideliu atsiskaitymų kiekiu.

Bendradarbiavimas su „Swedbank“

„Swedbank“ bendradarbiavimą su „Ellore OU“ pradėjo 2016 metais, kai buvo pasirinkti kaip labiausiai tinkantys partneriai plėtojant sprendimą smulkiesiems verslininkams su nedidelių atsiskaitymų skaičiumi. Glaudžiai bendradarbiaujant trims partneriams: „Hansab“, „Ellore OU“ ir „Ingenico“ buvo sukurtas šis novatoriškas sprendimas Baltijos šalių rinkai.

„Ellore OU” sukūrė mobilias aplikacijas „Android“ ir „iOS“ sistemoms, tuo tarpu „Ingenico“ suteikė techninę įrangą, o „Voicecom“ užtikrino programinę įrangą.

Šis sprendimas pirmą kartą buvo pristatytas Estijoje „Türi Flower“ festivalio metu 2016 metų gegužės mėnesį, Latvijoje – 2016 metų liepos mėnesį, o Lietuvoje – 2016 metų birželio mėnesį. Per pirmąjį metų pusmetį buvo parduota daugiau nei 2 300 išmaniųjų terminalų per visas Baltijos šalis.

„Išmaniųjų mokėjimo terminalų sprendimas yra naudingas visai Baltijos šalių rinkai dėl didėjančių atsikaitymo kortelėmis ir mažėjančių atsiskaitymo grynaisiais pinigais galimybių. Tai padeda mažinti juodąją rinką bei pagerinti mokesčių rinkimo sistemą“– teigia „Ellore OU“ generalinis direktorius Alar Alumaa.

„Swedbank” Grynųjų pinigų valdymo departamento vadovė Beate Krauze teigia: „Išmaniųjų mokėjimo kortelių sprendimas yra pirmasis atsiskaitymo sprendimas dirbantis kartu su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, todėl mes labai džiaugiamės, jog šis sprendimas atsirado mūsų bendradarbiavimo dėka. „Swedbank“ apklausa patvirtina, kad įmonės, kurios įsigijo išmaniuosius mokėjimo terminalus, pagerino savo finansinius rezultatus. Pavyzdžiui, net 76 proc. apklaustų įmonių padidino savo apyvartą, o 70 proc. verslininkų pagerino savo pelną.“

Apie „Platinum Mouse 2016“ prizą

Šiais metais Latvijos Informacijos ir komunikacijos technologijų apdovanojimų ceremonija vyko jau 10-ą kartą. Kiekvienais metais renkami nominantai, kurie kuria ne tik socialiai svarbius projektus, bet ir padeda ugdyti Latvijos visuomenę.

Šiam prizui gauti paraiškas teikė net 37 kandidatai skirtingose kategorijose: e-valdžios sprendimai, e-paslaugos visuomenei, verslo sprendimai ir e-komercija, geriausias e-verslas 2016, geriausias e-mokytojas, sėkmingiausia elektroninio parašo integracija.

Atgal