Išmanusis uostas

Išmanusis uostas – tai besikeičiančios pramonės sprendimas, pakeisiantis keleivinių uostų keliavimo būdą. Išmaniojo uosto sprendimas leidžia optimizuoti veiklos sąnaudas ir būti efektyvesniems. Tai supaprastina ir pagerina keleivių patirtį, pašalinant eiles, mažinant apkrovą ir greitinant pakrovimo procesą.

Prieš 4 metus „Hansab“ pradėjo kurti unikalią automatizavimo koncepciją kartu su Talino uostu – šiuo metu vadinamu Išmaniuoju uostu. Išmanusis uostas yra koncepcija, jungianti įvairias technologijas, platformas ir gamintojus vienam bendram tikslui – pagerinti klientų kelionę uosto teritorijoje ir optimizuoti uosto ir keltų operatorių darbo krūvį.

Šiandien Išmanusis uostas apima 6 keleivinius uostus Estijoje. Per šiuos 6 uostus kasmet keliauja apie 13 milijonų keleivių.

Didelė sistemos apkrova reiškia, kad visa programinė ir techninė įranga turi būti patikima ir veikti be priekaištų besikeičiančioje jūrinėje klimato aplinkoje.

Išmanusis uostas taip pat yra atsakingas už praėjimo ar pravažiavimo kontrolę bei leidimų tvarkymą, kad būtų galima oficialiai pasiekti ribojamą uosto teritoriją – pasienio zoną.

Vykdant Išmanaus uosto projektą, bendradarbiavome su šiais partneriais, teikiančiais modernias technologijas:

1. Mirasys – numerių atpažinimo sistema, vaizdo ir garso įrašymas, įvažiavimo valdymas
2. SICK – judančių transporto priemonių 3D matavimo lazeriai
3. Intercomp – judančių transporto priemonių svėrimas
4. AMANO / ELKA – barjeriniai vartai
5. AMPRON – skystųjų kristalų ekranai

Hansab grupės programinių sprendimų kompanija „Ellore“ vykdė duomenų integraciją tarp skirtingų įrenginių ir platformų.

Vykdant Išmanaus uosto projektą, visi komandos nariai dėjo visas pastangas, kad įdiegta moderni įranga veiktų tiksliai ir nepriekaištingai.

 

Plačiau apie projektą galite skaityti čia. 

 

Priit Ivanov
Inovacijų vadybininkas
Hansab grupė

Embedded thumbnail for Išmanusis uostas
Atgal