IT sprendimai: „intimus“ duomenų naikikliai

Išsamesni duomenų apsaugos reglamentai, pramonės standartai ir vidaus gairės verčia įmones keisti savo duomenų naikinimo įpročius. Surasti sprendimus, kaip pakartotinai panaudoti ar sunaikinti duomenų laikmenas ir užkirsti kelią konfidencialių duomenų atkūrimui, gali būti sudėtinga. Daugelis duomenų nebėra laikomos popieriuje, o elektroninėse laikmenose laikomus duomenis net ir ištrynus galima atkurti.

Mes siūlome duomenų naikiklius „intimus“, pasižyminčius trumpais ir stipriais pulsais, kurie ištrina duomenis, esančius kietuosiuose diskuose be galimybės juos atkurti. „intimus“ naikikliai atitinka H3 saugumo lygį, pasižymi paprastu valdymu bei neužima daug vietos, todėl jį patogu naudoti biure.

Naikikliai sunaikina visų tipų kietuosius diskus, nepaisant jų dydžio ir net kelis kietuosius diskus tuo pačiu metu. Norėdami išvengti duomenų atkūrimo, standieji diskai, įskaitant duomenų diskus ir kitus vidinius komponentus, yra sulenkiami ir sulaužomi.


 „intimus 8000“ 

Idealus sprendimas, norint sunaikinti konfidencialius duomenis iš standžiųjų diskų ir kitų magnetinių laikmenų. 

Darbo ciklas: 7 s.
Magnetinio lauko stiprumas: 10000 G


 „intimus 9000“ 

Sprendimas įmonėms, dideliais kiekiais naikinančioms standžiuosius diskus ir magnetines laikmenas su slaptais duomenimis. 


Darbo ciklas: 6 s.
Magnetinio lauko stiprumas: 10000 G


 „intimus 20000“ 

Idealus sprendimas, norint sunaikinti kietuosius diskus ir magnetines laikmenas, kuriose saugomi konfidencialūs duomenys. 


Darbo ciklas: 45 s.
Magnetinio lauko stiprumas: 20000 G


 „intimus Auditor-Pro“ 

Sprendimas duomenų naikinimui su kruopščia dokumentacija.

Prieš ištrinant duomenis nuskaito standžiojo disko serijinį numerį. „intimus Auditor-Pro“ automatizuota vaizdo gavimo sistema prieš ištrindama duomenis užfiksuoja vaizdą kaip įrodymą, jog duomenys sunaikinti. Naikiklis valdomas jutikliniu ekranu.

Prie sprendimo pridedamas brūkšninių kodų skaitytuvas, laikiklis bei rašiklis. 


 „intimus 240“ 

Smulkintuvas naikina visų rūšių standžiuosius diskus, nepaisant jų dydžio, operacinės sistemos ar sąsajos.

„Intimus 240“ patenkina besikeičiančius technologijos iššūkius, padidindamas greitį bei sustiprindamas smulkinimo galią. Tvirtas plieno smulkinimo pleištas sulenkia kietuosius diskus.

 

 

 


 „intimus 360“ 

Greitas, galingas „intimus 360“ naikiklis yra greičiausias ir lengviausias NSA / CSS EPL sąraše esantis kietųjų diskų naikiklis.

„intimus 360“ naikiklis patenkina besikeičiančius technologijos iššūkius, padidindamas greitį bei sustiprindamas smulkinimo galią. Taip pat perforuoja USB laikmenas, SSHD plokštes. 

 

 

 

 


Daugiau informacijos:

Julijus Rašytinis

Julijus Rašytinis
Regionų vadovas
Mob.: +370 662 24960
E. paštas: julijus.rasytinis@hansab.lt

 

Atgal