Tapome „Ivanti Wavelink“ auksiniais partneriais

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad tapome „Ivanti Wavelink“ auksiniais partneriais. Įmonė daugiau kaip 30 metų siūlo inovatyvius sprendimus verslui ir specializuojasi įvairių technologinių sprendimų kūrime.

„Ivanti Wavelink“ priklauso „Ivanti“ korporacijai, kurios tikslas – teikti IT valdymo ir saugumo sprendimus. Pagrindinė įmonės veikla orientuota į logistikos, tiekimo grandinių valdymo ir sandėliavimo efektyvumo didinimą. Viena iš „Ivanti Wavelink“ srities specializacijų yra bevielio ryšio technologijų plėtra ir įdiegimas, padedantis įmonėms efektyviai valdyti savo prekių srautą, taip optimizuojant tiekimo grandinę ir sumažinant laiko bei resursų sąnaudas.

„Ivanti Wavelink“ teikia sprendimus, skirtus prekybos įmonėms, kurios naudoja skaitmeninius technologinius įrankius, tokius kaip belaidžiai skaitytuvai, terminalai ir kt. Partneriai ypač dėmesingai telkia dėmesį į klientų poreikių supratimą ir sprendimų individualizavimą. Šie sprendimai leidžia verslams sėkmingai integruoti skaitmenines technologijas į savo kasdienę veiklą, efektyviau stebėti prekių srautus ir optimizuoti sandėliavimo procesus.

Vertiname galimybę siūlyti aukščiausios kokybės sprendimus skirtingoms pramonės šakoms, nepriklausomai nuo įmonės dydžio. Nekantraujame kartu su „Ivanti Wavelink“ prisidėti prie jūsų verslo efektyvumo, konkurencinio pranašumo ir sėkmės.

Atgal