Jūsų veidas – Jūsų raktas

Pasaulinis biometrijos ir saugumo lyderis „Suprema“ pristatė naujos kartos kompaktišką ir elegantiško dizaino veido atpažinimo terminalą „FaceLite“, kuriame yra geriausiai pasaulyje veikiančios veido atpažinimo technologijos.

„FaceLite“ terminalas sukurtas naudoti tiek įeigos kontrolei, tiek darbo laiko apskaitos fiksavimui. Terminalas turi galingą 1.2GHz procesorių ir 8GB atmintį, taip pat turi neįtikėtiną veidų atpažinimo greitį – iki 30 000 atpažinimų per sekundę ir gali talpinti iki 30 000 vartotojų. Naujoji veido atpažinimo technologija pašalina galimus šviesos trukdžius: saulės spindulius, aplinkos apšvietimą. „FaceLite“ terminale naudojama naujoji technologija apima didesnį šviesos diapazoną nuo 0 lux iki 25 000 lux, kuris apima beveik visas galimas apšvietimo sąlygas, nepriklausomai nuo to, ar terminalas sumontuotas lauke, ar patalpoje, naudojamas dieną ar naktį.

„FaceLite“ turi dvigubo dažnio ir kelių kortelių skaitymo technologiją. Terminalas palaiko 125 kHz ir 13,56 MHz dažnius bei skaito daugumą RFID kortelių standartų, įskaitant MIFARE, DESFire, FeliCa ir EM. „FaceLite“ terminalas taip pat palaiko BLE ir NFC technologijas, skirtas išmaniųjų telefonų autentifikavimui.

Veido atpažinimo technologija įmonėms ir organizacijoms suteikia vis daugiau galimybių tiksliau ir paprasčiau identifikuoti asmenis, patenkančius į teritorijas ar zonas, nenaudojant jokio fizinio kontakto, kortelių, raktų ar papildomų įrenginių.

Embedded thumbnail for Jūsų veidas – Jūsų raktas
Atgal