Kam reikalingi apsauginiai stulpeliai?

„Hansab“ partneris „ATG Access“ parengė apžvalgą, kodėl stulpeliai yra tinkamiausias fizinio saugumo gatvėse sprendimas. Turėdamas daugiau nei 20 metų stulpelių sistemų kūrimo ir gamybos patirtį, „ATG Access“ gali pateikti didžiulį pasiūlymų sąrašą.

Stulpeliai yra bene vienintelis pėsčiųjų apsaugos nuo automobilių sprendimas. Tai yra paprasti ir tvirti barjerai, kurie gali būti stacionarūs, keičiami ar teleskopiniai. Naudojant įvairias dangas ir movas, gaunamas skirtingas estetinis stulpelių vaizdas ir jie pritaikomi prie bendro vietos dizaino.

Kelkraščių stulpeliai gali apsaugoti pėsčiuosius nuo eismo srauto. Automatiniai stulpeliai gali būti naudojami greitkeliuose ar šalia įėjimų į pastatus ir suteikia saugią bei mažai priežiūros reikalaujančią įėjimo kontrolę. Ši savo ruožtu gali būti įdiegiama į autonominį, vietinį tinklą, didelės apimties eismo ar pastatų valdymo sistemas.

Stulpeliai yra visiškai saugūs pėstiesiems ir suteikia pravažiavimo galimybę dviratininkams. Padidinto saugumo stulpeliai gali sustabdyti dideliu greičiu važiuojančius automobilius ar sunkvežimius, taip sukurdami saugią erdvę. Itin didelio pėsčiųjų srauto vietose jie geriausiai apsaugo pėsčiuosius ir nukreipia juos tiesiai į oro uostų, stadionų, dangoraižių ir komercinių zonų įėjimus.

„Hansab“ siūlo negilaus pamato, Superslim (itin plonus), teleskopinius, greito veikimo, be energijos tiekimo veikiančius stulpelius, stulpelius su mirksinčiomis lemputėmis, stovėjimo aikštelių apsaugai ar gyventojų zonoms skirtus ar net išmaniuosius stulpelius.

Atgal