Karjera

Hansab pranašumas – stiprios organizacinės kultūros puoselėjimas. Siekdami sukurti stiprią organizacinę kultūrą visose Hansab Group įmonėse, mes nuolat palaikome draugišką darbuotojų darbo aplinką laikydamiesi nuo įmonės įkūrimo pradžios įdiegtų esminių vertybių ir elgsenos principų.       

Kodėl gera dirbti Hansab?

DRAUGIŠKA APLINKA. Mums yra svarbus kiekvienas darbuotojas. Savo kasdieninėje veikloje mes laikomės tokių pagrindinių vertybių kaip sąžiningumas, atvirumas, lojalumas, pagalba bei pažadų laikymasis. Nuolat investuojame į geras darbo sąlygas. Mums ypatingai svarbu, jog mūsų darbuotojai  darbe jaustųsi gerai.

INOVACIJŲ IR RINKOS LYDERIS. Mūsų verslo variklis – nuolatinė pažanga ir naujų sprendimų paieška. Siekdami būti rinkos lyderiais, mes turime būti dinamiški, priimti greitus sprendimus ir skatinti idėjas. Nauji sprendimai, platus produktų bei klientų ratas pagyvina ir paįvairina mūsų darbą.   

TARPTAUTIŠKUMAS. Dirbame tarptautinėje aplinkoje su skirtingų šalių kolegomis, partneriais bei klientais.  

STABILUMAS IR PATIKIMUMAS. Vertiname ilgalaikius darbo santykius, stabilumą ir patikimumą. Daugelis įmonės darbuotojų dirba 10, 15 ir 20 metų.

GALIMYBĖS MOKYTIS IR TOBULĖTI. Investuojame į darbuotojų tobulėjimą. Mūsų darbuotojai dalyvauja mokymuose Lietuvoje ir užsienyje. Esame sukūrę vidinių mokymų sistemą. Mūsų darbuotojai dalyvauja sprendimų priėmime ir pokyčių įgyvendinime. Mes skatiname vidinį darbuotojų judėjimą: esant laisvoms darbo vietoms, pirmenybę teikiame savo darbuotojams.   

MOTYVACINĖ SISTEMA. Naudojame teisingą ir konkurencingą darbo užmokesčio sistemą. Su savo darbuotojais dalijamės įmonės pelnu: kiekvieną ketvirtį darbuotojams paskirstomę dalį uždirbto pelno.