Keleivių informavimas ir srautų valdymas

Didesnis keleivių pasitenkinimas naudojant srautų valdymą
Sužinokite, kaip keleivių srautų valdymas gali padėti optimizuoti laukimo laiką oro uostuose, sumažinti pridėtines išlaidas, padidinti pajamas ir pagerinti bendrą keleivių pasitenkinimą.

Susisiekite su mumis
  • Keleivių informavimo sistema
    Keleivių informavimo sistema

    Keleivių informavimo sistema – tai automatizuota sistema, kurią naudojant keleiviams vaizdu, balsu ar kitais medijų kanalais teikiama informacija apie skrydžius. Siūlome visiškai unifikuotą sistemą – vienu mygtuko paspaudimu galite iš karto, tiksliai ir vienu metu pateikti keleiviams informaciją balsu, vaizdu ekrane, kabinoje ir išsiųsti pranešimus tiesiogiai į jų mobiliuosius telefonus. Turime patirties diegiant skrydžių informacijos ekranų sistemas, keleivių informavimo priemones, oro uosto nuorodų sistemas, pranešimų keleiviams ir skaitmeninių iškabų sprendimus.

  • Keleivių srauto matavimai
    Keleivių srauto matavimai

    Viso pasaulio oro uostuose patiriamas spaudimas dėl padidėjusio kelionių skaičiaus. Jau įprasta matyti perpildytus terminalus ir laukiamuosius, ilgas eiles ir daugybę nusivylusių keleivių. Keleivių srauto matavimo sistemos padeda efektyviau ir greičiau reaguoti į keleivių poreikius.  Sistemomis matuojami rodikliai: keleivių skaičius, eilės ilgis, laukimo laikas, apdorojimo laikas, aptarnavimo stalų ir (arba) juostų aktyvumas, keleivių pralaidumas.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

Vilniaus oro uoste – paprastesnis ir greitesnis atsiskaitymas už automobilių stovėjimą

Tarptautinis Vilniaus oro uostas automobiliu atvykstančius svečius pasitinka modernizuotose stovėjimo aikštelėse.

Skaityti daugiau
Vilniaus oro uosto keleiviai skrydžiui registruotis jau gali savarankiškai

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste įrengėme 6 elektroninius savitarnos terminalus, leidžiančius keleiviams savarankiškai atlikti registravimosi skrydžiui procedūrą.

Skaityti daugiau
ENTRINGO: naujas parkavimo valdymo sprendimas

Vienoje iš strateginių Kauno miesto dalių duris atvėręs keturių aukštų A klasės verslo centras „Konversus“, šiuo metu testuoja ENTRINGO – naują parkavimo valdymo sprendimą.

Skaityti daugiau
Lietuvos oro uostuose – naujos galimybės reklamai

Bendradarbiaudami su Lietuvos oro uostais įgyvendinome didelio masto reklaminių sprendimų atnaujinimą.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.