Kelio radimo sprendimas

Dinamiškas ir interaktyvus kelio radimo sprendimas, padedantis lankytojams rasti kelią. Patraukli liečiamojo ekrano sąsaja su papildomais moduliais, kaip antai orų valdiklis, renginių tvarkyklė, viešosios paslaugos, maršruto brėžimas ir pan.

Susisiekite su mumis
 • Individualus dizainas
  Individualus dizainas

  Šį kelio radimo terminalą galite naudoti ne tik kaip efektyvų sprendimą – jis gali tapti patrauklia prekybos centro, muziejaus, restorano ar kitos vietos detale.

  Sprendimo vizualizacija kuriama pagal klientų poreikius, atsižvelgiant į norimas spalvas, elementus, šriftą ir pan.

 • Maršrutas
  Maršrutas

  Interaktyvus kelio radimo terminalas gali be vargo pateikti bet kokį maršrutą. Jeigu naudojamas turistinio turinio terminalas, maršrutas perkeliamas iš „Google Maps“ programos. Prekybos centre gali būti rodomas aukšto planas.

  Šis terminalas gali pasitarnauti įvairioms įmonėms – restoranams, verslo centrams, viešbučiams, universitetams ir pan.

 • Paieška
  Paieška

  Informaciniai terminalai yra ne tik modernus lankytojų informavimo įrankis, jie pakeičia plakatus ar informacijos stendus. Juose galite rasti jūsų veiklai pritaikytą informaciją, pavyzdžiui, prekybos centro terminale galima rasti informaciją apie renginius, išpardavimą arba artimiausios stotelės viešojo transporto tvarkaraščius.

 • Gaukite informaciją į jūsų asmeninį įrenginį
  Gaukite informaciją į jūsų asmeninį įrenginį

  Vidaus ir lauko terminalai gali būti labai patrauklūs ir interaktyvūs sprendimai naudotojams. Iš terminalo informaciją galima perkelti į asmeninį įrenginį, pavyzdžiui, maršruto gidą, interaktyvųjį žemėlapį, garsinį gidą ir pan.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

Moderni kelio radimo sistema pirkėjams padeda lengviau orientuotis PLC „Panorama“

PLC „Panorama“ yra vienas didžiausių prekybos ir laisvalaikio centrų Vilniuje turintis apie 200 parduotuvių ir paslaugų teikimo vietų bei 23 restoranuss ir kavines.

Skaityti daugiau
Informaciniai terminalai ne tik patogus įrankis PC RYO lankytojams, bet ir interjero puošmena

2018 m. prieš pat Šv. Kalėdas Panevėžio regione esančiame didžiausiame prekybos centre „RYO“ pradėjo veikti individualaus dizaino informaciniai terminalai lankytojams.

Skaityti daugiau
Inovatyvūs ekranų sprendimai atsinaujinusiame prekybos ir laisvalaikio centre MEGA

2016 metų pabaigoje duris atvėrė atsinaujinęs prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, kuriame jau įsikūrė daugiau nei 70 naujų parduotuvių, kavinių, restoranų bei paslaugų salonų.

Skaityti daugiau
Panevėžys pasitinka turistus interaktyviai

Miesto savivaldybės užsakymu „Hansab“ sukūrė inovatyvų sprendimą, kaip supažindinti miesto svečius su lankytinais objektais jiems patogiausiu būdu.

Skaityti daugiau
Interaktyvus terminalas Alytaus turizmo informacijos centre

Alytaus turizmo informacijos centras tai vieta kurią aplanko miesto svečiai ir turistai, norintys susipažinti su miesto istorija ir lankytinais objektais.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.