„Kesko Senukai Lithuania“ atsinaujino

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ yra ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija, užsiimanti statybos, remonto ir buities prekių mažmenine, didmenine ir internetine prekyba. „Kesko Senukai Lithuania“ ir „Hansab“ bendradarbiauja daugiau nei 10 metų, tai leido įsigilinti į kliento poreikius ir užtikrinti jų realizavimą.

Nuo šiol – darni centralizuota video stebėjimo valdymo sistema

Naujose bei atnaujintose „Kesko Senukai Lithuania“ parduotuvėse įdiegėme naują, pasaulyje gerai žinomo „Milestone“ gamintojo, vaizdo stebėjimo platformą. Atnaujinimo metu parduotuvėse senos analoginės kameros pakeistos į skaitmenines. Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje esančiuose objektuose sumontuota daugiau kaip 700 vienetų 4K raiškos kamerų ir buvusios „IP“ kameros sujungtos į centralizuotą „Milestone xprotect Profesional“ video stebėjimo valdymo platformą. Duomenų įrašymui yra pasirinktas „Dell“ serverių masyvas atnaujintose parduotuvėse talpinantis daugiau nei 2000 TB informacijos.

Unikali programinė įranga

Parduotuvėse įdiegta programinė įranga skirta sujungti įvairių gamintojų skirtingo tipo ir kartų įrangą į vieną modernią, patogią, greitą ir stabilią valdymo platformą. Atsižvelgėme į tai, kad kai kurios „Kesko Senukų Lithuania“ parduotuvės veikia daugiau kaip 20 metų, o jose įdiegtos įvairios apsaugos sistemos ir vaizdo stebėjimo įrangos. Sistemų darbas nevyko centralizuotai, tai apsunkino vaizdo stebėjimo ir apsaugos sistemos valdymą, senųjų kamerų vaizdo kokybė buvo žema, o apsaugos signalizacijos sistemoje pasikartodavo vis dažnesni kritiniai gedimai.­ Todėl parinkta „Milestone Systems“ – pasaulinės atviros platformos vaizdo įrašų valdymo programinės įrangos lyderės „Milestone xprotect Profesional“ sistema, kuri puikiai tiko šio kliento atveju sujungti skirtingas sistemas ir įrangas į vieną centralizuotą platformą.

Didžiuojamės ilga partneryste su „Kesko Senukai Lithuania“ kompanija, ir atsižvelgdami į turimus resursus, esamą situaciją, padedame klientui suprojektuoti teisingiausius ir ekonomiškai naudingiausius sprendimus, kurie patenkina aukščiausius lūkesčius.

Atgal