Klientų pasitenkinimo tyrimo rezultatai 2018

Apibendrinome neseniai darytos klientų pasitenkinimo apklausos rezultatus, kurioje daugiau kaip 350 specialistų Baltijos šalyse įvertino mūsų darbuotojus, paslaugas, sprendimus ir produktus. Bendras mūsų pasitenkinimo rodiklis yra 4 (praėjusiais metais 4,1). Visose Baltijos šalyse mūsų klientai į Hansab įmonę žiūri kaip į patikimą prekės ženklą (4,3). Dauguma respondentų – ilgalaikiai mūsų klientai (88%), todėl džiaugiamės, kad teigiamas įvertinimas atitinka mūsų strateginį tikslą sutelkti dėmesį į ilgalaikį bendradarbiavimą ir partnerystę.

Apple Watch 3 laikrodžio nugalėtoja yra Vaida Navickienė. Nuoširdžiai sveikiname!

Paprašius įvertinti mūsų Prekybos skyriaus personalą, aukščiausiai įvertinote mūsų mandagumo, bendravimo ir pristatymo įgūdžius. Klientų aptarnavime gerai įvertinote mūsų darbuotojų išvaizdą, mandagumą, bendravimo įgūdžius ir pasirengimą padėti.

Pirmą karą apklausoje klientų klausėme, ar esate pasirengę naudotis virtualaus pokalbio funkcija (angl. chatbox), sprendžiant su aptarnavimu susijusius klausimus. Apibendrinus rezultatus matome, kad tokiai funkcijai poreikio kol kas nėra. Kiekviena šalis šią galimybę įvertino tik 3,5 balo.

Mes dar kartą įrodėme, kad mūsų klientai yra novatoriški. 43 proc. klientų norėtų, kad iškilusios problemos būtų sprendžiamos nuotoliniu būdu, o 32 proc. – klientų aptarnavimo skambučių centre. Tik penktadalis klientų norėtų turėti reguliarius apsilankymus objektuose.

Kadangi mūsų tikslas yra pateikti geriausią ir naujausią informaciją apie produktus ir sprendimus, mes jūsų paprašėme sureitinguoti pageidaujamus informacijos kanalus. Visose šalyse e-marketingas yra labiausiai pageidaujamas kanalas, po kurio seka gyvas tiesioginis bendravimas.

Esame dėkingi už visus jūsų komentarus ir pasiūlymus. Ypatingai dėl mūsų teikiamų paslaugų ir aptarnavimo kokybės. Naudodamiesi šia vertinga informacija, stengsimės parengti šių sričių gerinimo planus kitiems metams.

Kas mus daro išskirtiniais iš konkurentų? Platus produktų asortimentas, asmeninis požiūris, patikimas ir saugus pasirinkimas, kompetentingi darbuotojai ir inžinieriai.

Dėkojame visiems už apklausos pildymui skirtą laiką. Tai svarbus strateginis dokumentas, padedantis kurti mūsų įmonę, siekiant teikti dar geresnius į klientus orientuotus sprendimus ir paslaugas.

Atgal