Klientų pasitenkinimo tyrimo rezultatai 2020

Kaip ir kiekvienais metais, rugsėjo mėnesį atlikome apklausą, kurios dėka galėjome įsivertinti klientų pasitenkinimą mūsų produktais, paslaugomis ir sprendimais. Apklausoje dalyvavo 236 Baltijos šalių klientai, kurių tarpe 41 iš Lietuvos.

Apklausoje dalyvavo šiek tiek mažau klientų nei praėjusiais metais, tačiau galime džiaugtis, kad dauguma respondentų yra ilgalaikiai mūsų klientai, kurie gali geriausiai įvertinti mūsų sprendimus ir veiklą, lyginant su praėjusiais metais. 42% respondentų su mumis bendradarbiauja daugiau nei 5 metus, 39% respondentų 1-5 metus ir 19% mažiau nei 1 metus.

Bendras pasitenkinimo indeksas Lietuvoje penkių balų sistemoje buvo 4.4 balo. Praėjusiais metais šis rodiklis siekė 4.3 balo.

Lyginant šių metų apklausos rezultatus su praėjusių mėtų rezultatais, galime drąsiai teigti, kad klientų pasitenkinimas mūsų siūlomais produktais ir sprendimais augo. Atsižvelgiant į klientų komentarus, jie iš mūsų tikisi daugiau naujų ir novatoriškų sprendimų.

Dėkojame visiems apklausos dalyviams ir vertiname visus komentarus bei pasiūlymus! Jūsų dėka galime ir toliau gerinti savo paslaugų kokybę ir tapti dar geresniu partneriu jums. Visi užpildę apklausą turėjo galimybę laimėti „Garmin“ išmanųjį laikrodį. Atsitiktiniu būdų išrinktas laimėtojas su kuriuo susisieksime artimiausiu metu.

Atgal