Klientų pasitenkinimo tyrimo rezultatai 2021

Mes labai vertiname savo klientų nuomonę, todėl kartą per metus renkame jų atsiliepimus apie mūsų įmonę. Šių metų klientų pasitenkinimo indeksas pasiekė visų laikų rekordą - 4.4 (pernai 4.2) pagal Likerto penkių balų skalę. Trys šimtai septyniasdešimt vienas klientas pasidalino savo nuomone ir patirtimi apie bendradarbiavimą su mumis. Norime padėkoti visiems, kurie skyrė laiko atsakyti į apklausos klausimus ir pasidalino įžvalgiais komentarais.

Ką galvojo mūsų klientai?

Visose trijose šalyse - Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje - mūsų klientai pasirodė esą savo darbo srities ekspertai. Laikydamiesi ir vykdydami Hansab strategiją, visada glaudžiai bendradarbiavome su savo klientais, rinkoje kurdami naujus pridėtinės vertės sprendimus.

Mūsų klientai vertina mūsų profesionalumą, gebėjimą užbaigti projektus nuo pradžios iki galo, nepaisant jų sudėtingumo. Mes džiaugiamės, girdėdami klientų lūkesčius ir norą sužinoti iš mūsų apie naujausias rinkos tendencijas, susijusias su mūsų teikiamais sprendimais ir paslaugomis.

Džiaugiamės, kad mūsų klientai domisi ir prašo įdomių sprendimų, tokių kaip visų mūsų teikiamų paslaugų nuoma ar visiškai unikalių, naujų sprendimų. Pastebėjome nuolat augančią skaitmeninių sprendimų paklausą - nuo saugumo ir biometrinių programų iki IT palaikymo ir integruotų prieigos kontrolės sprendimų.

Bendravimas daugelyje klientų komentarų yra kaip šūkis. Mūsų klientai nori nuosekliai bendrauti su mūsų komandomis, pradedant nuo konsultacijų ir tyrimų iki priežiūros po pardavimo.

Kas toliau?

Mūsų komandos pradėjo išsamią rezultatų analizę, į kurias sritis reikia sutelkti daugiausiai dėmesio. Paprašius klientų pasidalinti idėjomis, kokias paslaugas ar sprendimus dar galėtume teikti, gavome daug įdomių pasiūlymų.

Dar kartą dėkojame visiems apklausos dalyviams ir vertiname visus komentarus bei pasiūlymus! Jūsų dėka galime ir toliau gerinti savo paslaugų kokybę ir tapti dar geresniu partneriu jums. Visi užpildę apklausą turėjo galimybę laimėti „AirPods“ belaides ausines. Atsitiktiniu būdų išrinkti laimėtojai su kuriais susisieksime artimiausiu metu.

Atgal