Kodėl mažmenininkai turėtų naudoti IP įgarsinimo sistemą

Mažmeninė rinka pradėjo vertinti IP įgarsinimo sistemą pastebėdami, kad kompanijai ši sistema gali suteikti papildomą naudą ir vertę. Šis IP įgarsinimo sprendimas gali būti naudojamas įvairiems tikslams: iš anksto įrašytiems tekstams, tiesioginiams pranešimams arba foninei muzikai.

IP įgarsinimo integravimas be pridėtinių išlaidų

Palyginti su analoginėmis sistemomis, IP įgarsinimo sistema turi daug mažesnes išlaidas ir didesnį lankstumą. Mažmenininkams nebereikia palaikyti ir valdyti atskirų pranešimų ir foninės muzikos sistemų, kurios gali būti labai brangios ir reikalaujančios daug laiko monitoringui. O svarbiausiai, kad šią sistemą yra labai paprasta įdiegti. Užuot apsikrovus stiprintuvais, garso kabeliais ir kita įranga, pakanka tik kompiuterinio kabelio ir išmanių garso kolonėlių su POE.

IP įgarsinimo sistema turi integruotą MP3 grotuvą ir transliacijos palaikymą. Tai reiškia, kad mažmenininkas gali paleisti bet kokį turinį vietoje iš vietinio tinklo arba interneto. Įdiegtas turinio planavimo funkcionalumas užtikrina optimalų komunikacijos derinį. Visus norimus ištransliuoti pranešimus galima užstatyti, kad automatiškai pradėtų ir sustotų. Naudojantis šia funkcija parduotuvių vadovai gali užsiimti kita veikla, žinodami, kad planuojami pranešimai bus paleisti laiku.

Lengva valdyti

Kadangi visa ši sistema prijungta prie standartinių tinklų, ją galima lengvai valdyti ir stebėti nuotoliniu būdu. IP įgarsinimo sistemoje galima naudotis integruotomis programomis, padedančiomis išnaudoti įgarsinimo sistemą skirtingose zonose transliuojant skirtingą turinį. Pavyzdžiui, vienoje zonoje leisti muziką, kitoje – transliuoti reklaminį pranešimą.

Mastelio nustatymas ir lankstumas

IP įgarsinimo sistemos diegimo ir valdymo lengvumas ir nesudėtingumas reiškia, kad sistema gali būti pritaikoma ir keičiama priklausomai nuo parduotuvės poreikių. Jeigu keičiasi parduotuvės dydis ar vieta, sistemą sudarančius įrenginius lengva pridėti arba pašalinti, kad jie atitiktų esamus parduotuvės poreikius.

Be to, įgarsinimo sistemoje yra atvira API, leidžianti lengvai integruoti kitas sistemas ar būsimas programas. Pavyzdžiui, įgarsinimo sistemoje yra integruotas garso grotuvas, skirtas įvairiems garso įrašams išsaugoti.

Begalinės IP įgarsinimo sistemos galimybės

IP įgarsinimo sistema neapsiriboja tik mažmeninės prekybos sektoriuje. Ši sistema gali būti naudojama ir kitose tinkamose aplinkose, pvz., mokyklose, sveikatos priežiūros ir komerciniuose pastatuose. Šios sistemos lankstumas reiškia, kad taupant sąnaudas galima naudoti geriausio tipo technologijas ir tuo pat metu didinti klientų pasitenkinimą bei optimizuoti jų patirtį.

Embedded thumbnail for Kodėl mažmenininkai turėtų naudoti IP įgarsinimo sistemą
Atgal