Kodėl prekybininkams reikalingos elektroninės kainų etiketės?

Šiuo metu mažmeninėje prekyboje vyksta įvairūs pokyčiai. Dauguma klientų tikisi vientisos, patogios, individualizuotos paslaugos bei asmeniškai pritaikytų pasiūlymų ir nuolaidų. Iki šiol apie elektronines kainų etiketes pirmiausia kalbėta tik kaip apie priemonę, užtikrinančią, kad prekės kaina parduotuvėje atitiktų kainą kasose. 

Tiesa, etiketės gali ne tik atvaizduoti prekių kainas bei nuolaidas. Šis sprendimas gali padėti atsakyti į daugelį prekybininkams kylančių klausimų:

  • Kaip užtikrinti pakankamą atsargų kiekį parduotuvių lentynose?
  • Kaip gauti pakankamai duomenų apie klientų elgesį?
  • Kaip suderinti fizinių ir internetinių parduotuvių pardavimus?
  • Kaip laiku sumažinti besibaigiančių galioti prekių atsargas?
  • Kaip komunikuoti apie šiuo metu vykstančias akcijas?

Tikriausiai visi prekybininkai yra susidūrę su situacija, kai prekių kaina etiketėse nesutampa su kaina kasoje, kai informacija etiketėje neatitinka produkto arba, kai produktas iš viso neturi jokios informacijos bei kainos etiketės. Todėl buvo, apskaičiuota, kad vienos popierinės etiketės kaina (įskaitant medžiagas, darbo sąnaudas ruošiant bei keičiant etiketę ir kt.) siekia apie 1 eurą. Jeigu paimsime 1000 produktų, kuriems reikia atjauninti kainas kiekvieną savaitę ir paskaičiuosime, pinigų suma, kas mėnesį ir metus tampa tikrai nemaža. 

Atsižvelgiant į didėjančias darbo sąnaudas ir darbo jėgos trūkumą, šiandien prekybininkai susiduria su esminiu pasirinkimu: priimti išmanius skaitmeninius sprendimus, kurie suteikia galimybę darbuotojams daugiau dėmesio skirti klientams arba toliau naudoti įprastas popierines etiketes, kurios dažnai sukelia tiek klientų, tiek darbuotojų nepasitenkinimą. 

Hansab jau daugiau nei 15 metų atstovauja pirmaujančius ESL prekės ženklus Baltijos šalyje. Pirmieji prekybininkai savo parduotuvėse jau įdiegė ESL sprendimus. Daugiau informacijos apie įdiegtas elektronines kainų etiketes galite rasti čia: 

Atgal