Konferencijų sistemos

Verslo procesus gerinančios komunikacijos priemonės yra nuolat atnaujinamos, kad jūsų organizacijos darbuotojai galėtų efektyviau dirbti ir bendradarbiauti.

Susisiekite su mumis
 • Kameros
  Kameros

  Mėgaukitės aukštos kokybės kameros kadravimu ir fiksavimo funkcija, kuri fokusuoja vaizdą tinkamoje vietoje viso pokalbio metu.

 • Garso sprendimai
  Garso sprendimai

  Didelio našumo stereo garsiakalbiai su unikaliu akustiniu korpuso dizainu skleidžia sodrų garsą, kuris pasiekia net atokiausias patalpos dalis.

 • Teams / Zoom įranga
  Teams / Zoom įranga

  Nuo šiol visi darbuotojai, esantys biure, namie ar kelyje, gali dalyvauti įtraukiančiuose virtualiuose susitikimuose.

  Vaizdo susitikimai, naudojant „Teams“ pokalbių sprendimą arba „Zoom Rooms“, gali būti skirtas mažų, vidutinių ir didelių seminarų konfigūracijoms.

 • Tribūnos
  Tribūnos

  Galime pasiūlyti įvairaus dizaino tribūnas, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

  Tai puikus sprendimas konferencijų centrams, viešbučiams, įmonėms, vyriausybinėms įstaigoms, mokykloms, bankams, logistikos, automobilių pramonės įmonėms ir kt.

 • Projektoriai
  Projektoriai

  Projektorius – tai sprendimas, kuris patobulins jūsų komunikaciją ir paskatins bendradarbiavimą. Patraukite savo auditorijos dėmesį universaliais, energiją taupančiais projektoriais, skirtais mokykloms, kolegijoms ir universitetams.

  Ilgaamžės lempos ir išmaniosios energijos taupymo funkcijos mažina ne tik eksploatavimo išlaidas, bet ir neigiamą poveikį aplinkai.

 • Belaidės konferencijos ir bendradarbiavimas
  Belaidės konferencijos ir bendradarbiavimas

  Su mūsų belaidėmis konferencijų sistemomis ir bendradarbiavimo įrankiais susitikimuose galite dalyvauti iš bet kur. Prie jų galima prisijungti per bet kokį įrenginį ir bendrauti su kolegomis ar virtualiais dalyviais be jokių problemų, kad ir kur jie bebūtų.

  Tai hibridiniai bendradarbiavimo sprendimai jūsų darbo vietai. Jie puikiai tinka intuityviam komandiniam darbui, sklandžiam pasidalijimui informacija ir centriniam valdymui.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

Digital Signage įranga naujame „Elering“ biure Taline

„Elering“ yra nepriklausomas elektros ir dujų perdavimo sistemos operatorius, kurio pirminis uždavinys – užtikrinti aukštos kokybės energijos tiekimą Estijos vartotojams.

Skaityti daugiau
Šiuolaikiška ir patogi įranga susitikimų kambariuose

2018-ųjų metų rudenį įgyvendinome dar vieną projektą „Philip Morris“ patalpose.

Skaityti daugiau
Elektroninės saugos ir konferencinės įrangos sprendimai moderniame Rhenus Svoris logistikos centre

Rhenus Svoris priklauso vienai didžiausių logistikos grupių Europoje – Rhenus Logistics.

Skaityti daugiau
Moderni vaizdo siena Herkaus Galerijoje

Klaipėdos senamiestyje įsikūrusi „Herkaus Galerija” - lankytojų traukos centras, žavintis išskirtine architektūra ir moderniu interjeru. Prekybos ir verslo centras užima net 8000 kv.m.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.