"Konica Minolta Inc." pasirašė sutartį dėl 65% kompanijos MOBOTIX akcijų įsigijimo

Japonijos įmonė „Konica Minolta Inc.” pasirašė sutartį dėl maždaug 65 % kompanijos „MOBOTIX AG“, Hansab ilgamečio partnerio akcijų įsigijimo ir perleidimo.

„MOBOTIX“ vykdys veiklą tuo pačiu pavadinimu. Jos tikslas - kurti abiejų įmonių augimą ateityje skatinančias modernias technologijas. Bendradarbiaudama su „Konica Minolta“, „MOBOTIX“ toliau tobulins IP video sprendimų technologijas ir kurs naujus išmanius sprendimus skirtingiems klientų segmentams.

„MOBOTIX“ yra programinę įrangą kurianti įmonė, gaminanti vokiškos kokybės didelės raiškos IP kameras. 2005 m. „MOBOTIX“ sukūrė pirmąją vaizdo stebėjimo  sprendimą, kuris vis dar naudojamas tūkstančiuose objektų visame pasaulyje.

„Konica Minolta“ yra technologijų kūrimo įmonė, turinti 49 biurus visame pasaulyje. Įmonėje gaminami komerciniai ir pramoniniai kopijavimo aparatai, lazeriniai spausdintuvai, daugiafunkciniai įrenginiai ir skaitmeninio spausdinimo sistemos gamybinio spausdinimo rinkai. Įmonėje taip pat gaminami optiniai pritaisai, įskaitant lęšius ir LCD plėvelę; medicininės ir grafinės vizualizacijos produktai, fotometrai, 3-D skaitmeniniai keitikliai, kiti jutikliniai produktai ir tekstilės spausdintuvai

Atgal