Konsultavimas ir projektavimas

Mes teikiame visą aptarnavimo paslaugų komplektą, įskaitant konsultacijas, projektavimą, dokumentus, demonstracines versijas ir įrangos bandymus bei apsilankymą jos montavimo vietoje.

Konsultacija, aptarnavimas iki pardavimo

Tai yra pradinis etapas, kurio metu mūsų pardavimų vadovai konsultuoja klientą. Jie siūlo būsimam sprendimui ar projektui tinkamiausius sprendimus.

Projektavimo dokumentai ir inžinerija

Tai yra etapas, kurio metu siūlomi produktai tampa pastato ar plano dalimi. Tai galėtų būti, Autocad brėžinys, kuriame demonstruojama, kaip kartu veikia elektroninio saugumo ir įėjimo kontrolės sistemos. Jis padeda sužinoti ne tik projekto išlaidas, bet ir jo koncepciją bei apimtį.

Demonstracinės versijos ir įrangos bandymas

Kiekvienam klientui kyla abejonių: ar tai geriausias sprendimas mūsų projektui? Ar tai patiks galutiniams vartotojams ir jie naudosis sprendimu? Ar ši sistema sutaupys jų laiko ir išteklių? Ar ji pagreitins jų darbo procesą? Atsakymai į visus šiuos klausimus pateikiami demonstracinės versijos ir bandymų etapo metu, kai "Hansab" pasiūlo klientams gyvas demo instaliacijas (trunkančias iki 3 mėnesių). Šio etapo metu nustatomi pagrindiniai testavimo parametrai. Pasibaigus etapui, mes analizuojame, kaip  jie buvo įvykdyti.

Įgyvendintų projektų apžiūros

Norint pamatyti, kaip veikia siūlomas sprendimas, mes siūlome apžiūrėti įgyvendintus projektus. Šios apžiūros gali būti dvejopos: visų pirma, mes galime parodyti įrangą Baltijos šalyse (kurią sumontavo "Hansab") arba, jei tokios įrangos Baltijos šalyse nėra, siūlome apsilankyti mūsų tiekėjų gamyklose ir apžiūrėti jau įrengtus sprendimus.