Kviečiame atlikti savanorišką ar mokomąją praktiką

Kovo 15 d. Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) visus studentus kvietė į didžiausią Vilniuje Karjeros dienų kontaktų mugę. Tai – vienas iš „Karjeros dienų 2018“ renginių, atvėrusių galimybę vienoje vietoje sutikti daugiau nei 100 lietuviško ir užsienio kapitalo įmonių, kurios kasmet atvyksta susipažinti su savo būsimais praktikantais ir darbuotojais.

„Aktyvuok TECHNOgeną“ – su tokiu šūkiu dalyvius šiemet pasitiko VGTU „Karjeros dienos 2018“. „Techninis genas yra unikalus VGTU išskirtinumas, kuris vienija bendruomenės narius ir atspindi pragmatinį inžinerinį mąstymą bei tikslumą. Taip pat šių VGTU „Karjeros dienų“ šūkis puikiai nusako technologijų virsmą šiandieniniame pasaulyje, kuomet naujos technologijos iš esmės keičia visas veiklos sritis ir mūsų gyvenimo būdą. Nesvarbu, į kokią studijų sritį pasirinkęs gilintis studentas – inžineriją, finansus ar menus – jis turėtų būti atviras aplinkai ir pasauliui. Pažintys su savo srities ekspertais, įmonių atstovų konsultacijos, sėkmės istorijos turėtų įkvėpti ir padėti jauniesiems specialistams suprasti, kur ir kaip jie gali realizuoti turimas idėjas, iš ko pasisemti patirties ir kam atiduoti daugiausiai savęs“, – sakė VGTU rektorius prof. dr. Alfonsas Daniūnas.

Po kontaktų mugės, nuo kovo 16 d., įmonės atvėrė savo duris studentams, norintiems organizacijas pažinti iš arčiau, pamatyti darbo aplinką, išgirsti darbuotojų pasakojimus, pristatymus.

Dalyvaudami kartu su robotu Pepper VGTU „Karjeros dienose“ sustiprinome bendravimą ir bendradarbiavimą su mokyklomis, pristatydami savo įmonę „Hansab“, jos veiklą bei paskatinome susidomėjusius elektronikos, telekomunikacijų, IT studentus atlikti mokomąją ar savanorišką praktiką.

 

Susidomėjusius prašome kreiptis į:

Daiva Baltrušaitienė
Mob.: +370 5 205 88 08
El. paštas: daiva.baltrusaitiene@hansab.lt

Atgal