Labas, naujasis įvaizdi!

Šiandien yra ta diena, kada Jums pristatome atsinaujinusį mūsų įmonės logotipą ir įvaizdį. Senasis logotipas mums tarnavo daugiau nei 20 metų. Daugelis mus atpažįsta iš žalio apskirtimo esančio logotipe. O dabar, esame pasiruošę paaiškinti, kodėl nusprendėme atsinaujinti.

 

Mūsų tikslas – padidinti vertės grandinę, kuri apima mūsų pačių produktų kūrimą ir jų eksportą. Daugiau dėmesio skirti IT sprendimų ir aptarnavimo kūrimui.

Įmonės įvaizdžio pokyčiai vyksta ne be priežasties. Pagrindinė pokyčių priežastis keisti logotipą ir bendrą įmonės įvaizdį ta, kad dabartinis nebeatitinka mūsų vykdomos ir vystomos veiklos. Norime ir siekiame, kad tiek logotipas, tiek įvaizdis būtų išskirtinis, tačiau tuo pačiu ir paprastas, atspindintis mūsų darbo specifiką ir siekį būtų inovatyviems.

Nuo 2019 m. „Hansab Grupės“ viduje įsteigėme programinės įrangos kūrimo įmonę „Hansab IT Solutions“. Mūsų tikslas – plėsti savo paslaugų asortimentą ir sukurti daugiau vertės klientams, teikiant raktinius sprendimus (techninė įranga + programinė įranga + integracija).

Naujasis logotipas yra paprastas, švarus ir modernus. Jam yra naudojama paprastesnė spalvų paletė ir, manome, yra labiau rafinuotas, tačiau vis dar turi originalaus logotipo dvasią.

Per artimiausius kelis mėnesius pamatysite ir kitą atsinaujinusią „Hansab“ atributiką, kuri bus pastebima mūsų tinklalapyje, reklamoje ir kai kuriose produkto vietose. Mes esame ta pati „Hansab“ įmonė. Tačiau nuo šiol esame darnesni ir, tikimės, akimirksniu atpažįstami.

 

Jūsų, 
Hansab

Atgal