LCD ekranai

Skystųjų kristalų ekranai yra itin patvarūs ir našūs, sukurti pačioms reikliausioms aplinkoms. Juos galima naudoti skaitmeninėse iškabose, valdymo patalpose, mokymosi erdvėse ir mažmeninėje prekyboje.

Šiems ekranams būdingas didesnis ryškumas, tvirta konstrukcija ir tokios galimybės kaip kelių šaltinių peržiūra bei portretinė ar horizontali vaizdo orientacija. 

Susisiekite su mumis
 • Didelio ryškumo ekranai
  Didelio ryškumo ekranai

  Vitrinoms sukurti ekranai su aiškiu, ryškiu vaizdu, kurie pritraukia ir įtraukia jūsų auditoriją. Nepriekaištingas matomumas ir didelis našumas – tobulas lauko reklamos ir informacijos rodymo pasirinkimas.

  LCD ekranai gali būti naudojami tiek viduje, tiek lauke.

 • „Ultra-Stretch“ ekranai
  „Ultra-Stretch“ ekranai

  „Ultra-Stretch“ ekranai yra tobulas pasirinkimas įvairiuose sektoriuose, tokiuose kaip mažmeninė prekyba, transporto terminalai, viešbučių registracija ir kitos viešosios vietos. Išplėstinis monitoriaus ekranas užtikrina „Full HD“ vaizdo raišką, todėl vaizdas yra neįtikėtinai aiškus ir ryškios spalvos. Dėl to vaizdas iki penkių kartų aiškesnis ir detalesnis, palyginti su standartinės raiškos vaizdu.

 • Lauko ekranai
  Lauko ekranai

  Tai puikus sprendimas ryškiems ir patraukliems pranešimams perteikti lauko sąlygomis. Integruotas automatinis ryškumo jutiklis automatiškai priderina ryškumą prie bet kokio išorės apšvietimo, todėl ekranas yra universalus, našus ir aiškiai matomas be jokių atspindžių.

 • Vidaus ekranai
  Vidaus ekranai

  Vidaus ekranai užtikrina profesionalią vaizdo kokybę ir įspūdingus vaizdo pranešimus, kad ir kokie būtų jūsų verslo poreikiai. Šiuose ekranuose pateikiami ryškūs, gražūs vaizdai, kurių raiškia siekia iki 8K, paprastas valdymas ir plačios integracijos galimybės su bet kokia programa.

 • Liečiamieji ekranai
  Liečiamieji ekranai

  Puikūs sprendimai įvairioms verslos sritims: visą parą veikiantiems savitarnos terminalams, pardavimo taškų sprendimams, virtuvės funkcijų automatizavimui, maisto prekių parduotuvių interaktyviesiems sprendimams ir pan.

  Liečiamieji ekranai taip pat gali būti veiksmingai naudojami mokyklose, universitetuose, susitikimų kambariuose ir kitur.

 • Svetingumo televizija su „Netflix“
  Svetingumo televizija su „Netflix“

  Svetingumo (angl. hospitality) televizija su „Netflix“ funkcija gali suteikti jums reikiamą konkurencinį pranašumą ir padėti pritraukti daugiau svečių, jei esate viešbučio, sveikatingumo ar konferencijų centro valdytojai.

  Šis sprendimas suteikia ne tik ryškią vaizdo kokybę, bet ir verslo sėkmę.

 • VAIZDO SIENA
  Vaizdo sienos ekranai
  VAIZDO SIENA
  Vaizdo sienos ekranai

  Nepriekaištingos technologijos padidina lankomumą ir lankytojų susidomėjimą. Galite lengvai vizualizuoti ir įkelti individualias ekrano konfigūracijas standartinėje aplinkoje arba naudoti savo sprendimą. Taip sukursite vizualiai stebinančias vaizdo sienas, kurias lengva instaliuoti, prižiūrėti ir valdyti.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

„PayPost“ skyriai sužibo ryškiomis spalvomis: „Hansab“ įrengė modernų ekranų tinklą

Inovatyvių sprendimų bendrovė „Hansab“ 67-iuose AB Lietuvos pašto finansinių paslaugų „PayPost“ skyriuose įrengė centralizuotai valdomą ekranų tinklą.

Skaityti daugiau
Skaitmeninių ir LED ekranų atnaujinimas „Olympic Casino“

Pasaulyje tradicines reklamos ir vaizdinio turinio perteikimo formas jau daugelyje sričių pakeitė skaitmenizuoti sprendimai.

Skaityti daugiau
Lietuvos oro uostuose – naujos galimybės reklamai

Bendradarbiaudami su Lietuvos oro uostais įgyvendinome didelio masto reklaminių sprendimų atnaujinimą.

Skaityti daugiau
Profesionalių ekranų sprendimai Philip Morris parduotuvėse

2017-ųjų vasario–balandžio mėnesiais Philip Morris Baltic atidarė tris unikalias savo produkcijos IQOS parduotuves didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Skaityti daugiau
HANSAB video sienos BENU vaistinėse traukia klientus išskirtiniais pasiūlymais

„International PHOENIX Group“ narė „BENU Pharmacies“ įsidiegė Hansab skaitmeninių ekranų sprendimą.

Skaityti daugiau
Skaitmeninių vaizdo sienų ir ekranų tinklas naujuose TEO klientų aptarnavimo skyriuose

Didžiausia telekomunikacijų ir namų paslaugų tiekėja Lietuvoje „Teo“, priklausanti „Telia“ įmonei, įsidiegė skaitmeninių ekranų tinklą ir išplėtė klientų aptarnavimo veiklą.

Skaityti daugiau
ERGO svečius pasitinka moderni vaizdo siena

Inovatyvių sprendimų bendrovė „Hansab“ 2016 metų spalio mėnesį ERGO centrinės būstinės vestibiulyje sumontavo modernią įvaizdinę vaizdo sieną. „Hansab“ įmonė projektui įgyve

Skaityti daugiau
Digital Signage įranga Talino Dizaino namuose

Talino Dizaino namai atidarė unikalią Estijos dizaino salonų parduotuvę.

Skaityti daugiau
Digital Signage sprendimas Talino universalinėje parduotuvėje

„Tallinna Kaubamaja“ – tai Taline įsikūrusi universalinė parduotuvė.

Skaityti daugiau
Šiuolaikiškas SEB Inovacijų centras

2018 metų pavasarį Vilniuje SEB bankas atidarė Inovacijų centrą.

Skaityti daugiau
Centralizuota turinio valdymo sistema keičia plakatinę sistemą

Vis dažniau galima pastebėti, kad įvairaus pobūdžio reklama yra vaizduojama pasitelkus ne vien plakatus, bet ekranus.

Skaityti daugiau
Moderni vaizdo siena Herkaus Galerijoje

Klaipėdos senamiestyje įsikūrusi „Herkaus Galerija” - lankytojų traukos centras, žavintis išskirtine architektūra ir moderniu interjeru. Prekybos ir verslo centras užima net 8000 kv.m.

Skaityti daugiau
„Nordclinic“ klinikoje įrengto sprendimo dėka pacientai gali mėgautis „Netflix“ turiniu

„Nordclinic“ – dermatologijos, odontologijos ir plastinės chirurgijos klinika, teikianti išskirtinių paslaugų spektrą bei turinti aukščiausio profesionalumo ir kompetencijos gydytojų komandą.

Skaityti daugiau
Panevėžys pasitinka turistus interaktyviai

Miesto savivaldybės užsakymu „Hansab“ sukūrė inovatyvų sprendimą, kaip supažindinti miesto svečius su lankytinais objektais jiems patogiausiu būdu.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.