Aukščiausio lygio partnerystė su „Milestone Systems“

Džiaugiamės, kad esame „Milestone Systems“ įvertinti suteiktu „Premiere“ partnerio statusu. Nuoseklus ir patikimas darbas kartu leido pelnyti aukščiausio lygio partnerystės įvertinimą.

Tarptautinė kompanija „Milestone Systems“ specializuojasi vaizdo stebėjimo ir saugumo valdymo srityje. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis yra kurti ir plėtoti atviro tipo vaizdo stebėjimo valdymo sistemas, leidžiančias integruoti įvairius vaizdo stebėjimo įrenginius ir kitas saugumo sistemas. „Milestone Systems“ sprendimai yra naudojami saugumo, transporto, prekybos, apgyvendinimo, švietimo, sveikatos apsaugos ir kitose pramonės šakose. Kompanija nuosekliai tobulina savo sprendimus, kad atitiktų nuolat besikeičiančius saugumo ir technologijų standartus.

„Milestone Premier“ yra aukščiausia galima partnerystės pakopa. Ji skiriama kvalifikuočiausiems, produktyviausiems ir daugiausia investuojantiems partneriams, kurie yra baigę daugiausia mokymų ir įgiję didžiausią kiekį sertifikatų. „Hansab“ įmonei šiuo metu suteikti 8 „Milestone Systems“ sertifikatai skirtingų sričių profesionalams. Pelnę šį įvertinimą, esame privilegijuoti suteikta pirmenybe gauti pačius naujausius įmonės sukurtus produktus ir technologijas. Tai užtikrina galimybę klientams teikti pačius inovatyviausius ir pažangiausius sprendimus. Taip pat mums suteikta galimybė plėsti žinias dalyvaujant specialiose mokymo ir sertifikavimo programose. „Premiere“ įvertinimas garantuoja prioritetą gaunant techninį palaikymą ir konsultacijas iš „Milestone“ ekspertų, todėl spręsti iškilusius klausimus galime efektyviau. Ypatingai vertiname partnerių pripažinimą ir suteikiamas privilegijas.

Atgal