MOBOTIX 7 – atviros vaizdo sistemos platforma

MOBOTIX 7 – atviros vaizdo sistemos platforma su tiesiogiai į kamerą diegiamomis aplikacijomis. Aukščiausios klasės technologija įdiegta naujoje modulinėje IoT kameroje M73, kuri suteikia daugiau galimybių nei bet kada.

MOBOTIX 7 sistemos platformoje jau dabar veikia specialios programos, kurios atitinka daugybę pramonės šakai būdingų individualių reikalavimų bei atveria visas galimybes augti atsižvelgiant į kliento poreikius. Ji taip pat atvira programoms, kurios yra sukurtos tiek partnerių, tiek klientų. 

Naujoji platforma sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su Konica Minolta yra raktas į AI paremtus programų sprendimus „Beyond Human vision“. Šiuolaikiški programų analizės platformos metodai padeda vartotojui padidinti proceso efektyvumą ir kuria naujus verslo bei pajamų modelius. 

Tokia programos koncepcija šiuo metu rinkoje yra vienintelė. Pavyzdžiui, MOBOTIX partneris arba galutinis klientas gali suprogramuoti individualią aplikaciją su nepriklausomomis funkcijomis, panašiai kaip kuriant programėles mobiliesiems įrenginiams. Kaip alternatyvą siūlomos ir MOBOTIX specialistų programavimo paslaugos. Galimybė įgyvendinti partnerių ir klientų poreikius ir yra naujosios MOBOTIX 7 sistemos taikymo pagrindas – visiškai atviras ir dinamiškas.  

 

Embedded thumbnail for MOBOTIX 7 – atviros vaizdo sistemos platforma
Atgal