MOBOTIX termovizoriai (kūno temperatūros matavimui)

Darbuotojų sveikata įmonių veikloje yra kritiškai svarbi sudedamoji dalis, kuri lemia įmonės veiklos sėkmę. Todėl yra svarbu skirti dėmesį nepageidaujamų įvykių prevencijai. Nepaisant to, kad sezoninių susirgimų išvengti yra praktiškai neįmanoma -  įmanoma jiems pasiruošti ir sumažinti Jūsų verslo patiriamus nuostolius. Tai yra investicija ne tik į verslo, bet ir į kolektyvo gerovę ir saugumą.

Mes siūlome automatizuotą sprendimą, kuris per atstumą detektuos galimai sergančius darbuotojus ir automatiškai užkirs jiems kelią patekti į patalpas.

Kaip tai veikia?

Tam tikrame nustatytame plote kamera gali identifikuoti tik tuos žmones, kurių temperatūra, pavyzdžiui, yra aukštesnė už 38,5 laipsnio. Kameros terminė raiška yra 0,05 laipsnio, vadinasi, ji gali fiksuoti tokio dydžio temperatūrų skirtumus. Sistemą galima prijungti prie įvairių signalizuojančių ir įspėjančių įrenginių, kurie praneštų apie nustatytos temperatūros ribos viršijimą, arba, esant poreikiui, apribotų praėjimą į darbines patalpas.

Ypač svarbu, kad MOBOTIX termo kamera yra modulinė ir gali būti komplektuojama tiek su vienu, tiek su dvejais jutikliais vienu metu. Vienas, kaip pvz. – termovizorinis, kitas – optinis, pagal pasirinkimą: gali būti spalvotas arba juodai baltas (tiems atvejams, kai reikalingas itin jautrus jutiklis mažai apšviestiems plotams). Kai kameroje yra du objektyvai, technologija ledžia uždėti abu vaizdus vieną ant kito (sluoksniais) ir tuomet įprastame vaizde bus atvaizduojamos vietos, kuriose yra viršijama iš anksto nustatyta ribinė temperatūra. Ši technologija leidžia lengvai ir greitai identifikuoti sistemos detektuotą (galimai serganį) asmenį.

Plačiau apie Mobotix ir termovizorių tipus, jų funkcijas ir privalumus skaitykite ČIA

Atgal