Moderniausia stotis Lietuvoje

2017 m. pradžioje keleiviams duris atvėrė rekonstruota Kauno autobusų stotis. Rekonstruotame stoties pastate įrengta erdvesnė ir jaukesnė laukimo salė. Kauno autobusų stotyje yra 21 išvykimo bei 3 autobusų atvykimo aikštelės.

„Hansab“ Kauno autobusų stočiai pasiūlė kompleksinus išmanius saugos sprendimus: vaizdo stebėjimo sistemą, praėjimo kontrolę, visos stoties įgarsinimo sistemą, įsilaužimo signalizaciją. Pagal kliento poreikius suprojektuotas WC apmokestinimo sprendimas, kuris keleiviams leidžia atsiskaityti ir monetomis, ir bankinėmis kortelėmis.  Visi šie įrenginiai leidžia ne tik stoties darbuotojams, bet ir klientams saugiai bei patogiai dirbti, keliauti ir apsipirkti.

Keleivių informavimui ir reklamos paslaugoms lauke ir stoties viduje įdiegta vieningai valdoma ekranų sistema. Stoties teritorijoje įdiegtas lauko LED ekranas informacijai ir reklamai dalintis, o prie atvykimo ir išvykimo platformų sumontuotos aukštos raiškos švieslentės su autobusų grafikų informacija. Stoties viduje įrengta daugiau nei 10 informacinių ekranų, o pagrindinėje laukiamojoje salėje - ir vaizdo siena.

Šalia įprastų bilietų pardavimo kasų veikia ir savitarnos kasos – pirmosios tokios Lietuvoje keleivių pervežimo sektoriuje. Jose keleiviai gali gauti aktualią informaciją apie maršrutus, dominančios kelionės laikus, o taip pat įsigyti bilietus pasirinktai kelionei, atsiskaitant banko kortelėmis. Rekonstruota Kauno autobusų stotis yra ne tik didžiausia, bet ir moderniausia autobusų stotis Lietuvoje.

 

Plačiau apie projektą galite skaityti čia.

 

 

Embedded thumbnail for Moderniausia stotis Lietuvoje
Atgal