Atidaryta nauja stovėjimo aikštelė Vilniaus oro uoste

Sėkminga „UNIPARK“ stovėjimo aikštelių plėtra Vilniaus oro uoste ir toliau tęsiasi. „Hansab“ įrengta „Entringo“ sistema jau veikia naujai atsidariusioje P2 aikštelėje prie pat Vilniaus oro uosto.

„Hansab“ sumontuota „Entringo - Smart Mobility Management“ sistema jau veikia naujai įrengtoje P2 aikštelėje prie pat Vilniaus oro uosto. Kviečiame užsukti ir pasitikti ar išlydėti svečius iš ką tik atsidariusios ir arčiausiai naujojo terminalo įsikūrusios aikštelės. Naudinga žinoti, jog P2 aikštelėje yra skiriamos 15 minučių nemokamo laiko vieną kartą per parą. Esant poreikiui atsiskaityti už stovėjimą, tai padaryti galėsite moderniose „Entringo“ kasose tiek kortele, tiek ir grynaisiais pinigais, arba „UNIPARK“ programėle. Taip pat greitu metu aikštelėje bus galimybė atsikaityti prie pat išvažiavimo atsirasiančiame informaciniame terminale.

Džiaugiamės sėkmingai vykstančiu projektu ir nekantraujame sulaukti paskutiniojo etapo pabaigos, kai galėsime dar inovatyviau ir patogiau naudotis stovėjimo aikštelėmis prie pat centrinio Vilniaus oro uosto įėjimo. Keliaujant, pasitinkant ar išlydint keliautojus skrydžiui.

Atgal