Naujasis „BioLite N2“ lauko sąlygų pirštų atspaudų skaitytuvas

Pasaulinis biometrinių duomenų ir saugumo sprendimų lyderis „Suprema“ 2018 m. balandžio 5 d. Seule paskelbė, kad išleidžia „BioLite N2“ pasaulinius mastu. Šis skaitytuvas turės pažangiausią pasaulyje technologiją ir atitikimą IP67 oro atsparumo klasei.

„BioLite N2“ skaitytuvas yra sukurtas ir įeigos kontrolei ir darbo laiko apskaitai, puikiai sujungiantis „Suprema“ pažangiausias technologijas ir novatoriškas funkcijas. Skaitytuvas turi galingą 1,2 GHz procesorių ir talpią 4 GB vidinę atmintį. Per sekundę gali sulyginti skenuotą atspaudą su 10 000 duomenų bazėje esančių atspaudų šablonais.

„BioLite N2“ užtikrina patikimą veikimą ekstremaliomis sąlygomis, tokiomis kaip skaitytuvo įrengimas lauke ir atšiaurus klimatas. „BioLite N2“ gali veikti prie temperatūrų nuo -20°C iki +50°C. Įrenginys taip pat turi apšviestą klaviatūrą ir didelio kontrastingumo vartotojo sąsają, kad būtų geriau matoma įvairiomis apšvietimo sąlygomis.

Be to, „BioLite N2“ užtikrina išskirtinį pirštų odos veiksmingumą ir tikslumą, kuris dažnai tampa problematiškas žiemos sezonu, kai sumažėja drėgmė. Remiantis naujausiais „Suprema“ pasiekimais vaizdo apdorojimo ir jutiklių technologijose, dabartinės 2-os kartos pirštų atspaudų terminalų našumas yra iki 5 kartų geresnis sąlyčiui su sausa oda (ar šaltu oru) nei jo konkurentai FRR (angl. false rejection rate).

Kaip ir kiti „Suprema“ 2-os kartos pirštų atspaudų IP skaitytuvai, „BioLite N2“ suteikia iki 200 proc. greitesnį patikrinimo greitį nei jo pirmtakai, kas gerokai pranoksta konkuruojančius produktus“, – sakė „Suprema Global Business“ direktorius HC Kim.

Embedded thumbnail for Naujasis „BioLite N2“ lauko sąlygų pirštų atspaudų skaitytuvas
Atgal