Nauji sprendimai konferencijų salėms

Profesionali įranga užtikrina konferencijų, prezentacijų ir kitokių susitikimų sklandumą. Konferencinė įranga  prisėda prie sklandaus ir produktyvaus bendravimo jose dalyvaujančių asmenų.

Profesionali įranga svarbi tuo, kad užtikrina aukštą garso kokybę, kurios dėka išvengiama garso trikdžių, kurie įtakoja renginio sėkmę ir įvaizdį. Taip pat, informacijos atvaizdavimas be nesklandumų yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuris padeda pritraukti ir išlaikyti žiūrovo dėmesį.

Siūlome sprendimus, kurie padės užtikrinti nepriekaištingą konferencijų veiklą.


Pirmas sprendimas „Antica Lecterns“  

Konferencijų tribūna, kuri suteikia patogumą tiek stovinčiam, tiek sėdinčiam pranešėjui. Sprendimas pranešėjui leidžia  pasijungti savo kompiuterį prie esamos konferencinės įrangos infrastuktūros tiesiai į tribūną ir valdyti demonstruojamą  prezentaciją. Tribūna turi integruotą mikrofoną ir kitas galimas technologijas kaip liečiamą ekraną su kompiuteriu  pranešėjui, integruotą ekraną atsuktą į konferencijos dalyvius. Dėl konsolės galimybės keisti jos aukštį šis sprendimas  tinkamas neįgaliesiems - sėdintiems vežimėlyje ar net vaikams. Liečiamieji mygtukai naudojami konsolės reguliavimui,  nustatant tribūnos padėtį.


Antrasis sprendimas „Renaissance Lecterns“

Tai konferencinės įrangos sprendimas skirtas viešbučiams, konferencijų salėms, parodoms. Tribūna turi du integruotus mikrofonus, ekraną atsuktą į konferencijos/renginio dalyvius. Tribūna pasižymi universalumu, galima keisti tribūnos aukštį, atsižvelgiant į pranešėjo ūgį. Taip pat, viduje yra įmontuotas ekranas su mikrokompiuteriu, kad būtų lengva įkelti failus prieš pristatymus. Papildomai įrengta „Mediabox“ USB jungtis darbalaukyje, kad būtų lengva įkelti failus į priekinį ekraną.

Atgal