Naujiena: Išmanusis vaizdo konferencijų sprendimas

Oficialu: Hansab tapo „Jabra“ partneriu!

„Jabra PanaCast“ – puikus sprendimas nedidelėms vaizdo konferencijos. Tai pirmasis pasaulyje išmanusis 180° „Panoramic-4K“ formato plug-and-play vaizdo sprendimas, sukurtas taip, kad susitikimų metu nedideliuose kambariuose leistų bendrauti aukštos kokybės vaizdu ir garsu. 

Pagrindinės Jabra PanaCast savybės:

Universalus. Įrenginys veikia su visomis pagrindinėmis vaizdo ir garso konferencijų platformomis – skype, skype for business, Cisco Webex, Slack ir t.t. Taip pat įrenginys sertifikuotas „Microsoft Teams“ ir turi specialų mygtuką, todėl bendrauti su kolegomis galima dar paprasčiau, kad ir kur bebūtumėte.

Visa apimantis. 180° „Panoramic-4K“ vaizdo formatas užtikrina, kad visi patalpoje ir konferencijoje dalyvaujantys asmenys yra matomi vienodai.

Intelektualus. Naudojantis funkcija “Intelligent Zoom”, kameros automatiškai aptinka esančius žmonių veidus, o “Vivid HDR” funkcija užtikrina kokybišką atvaizdavimą net kintant apšvietimui.

Paprastas. Įrenginį prie savo kompiuterio prijungsite itin paprastai – naudodami USB jungtį.

Jabra“ – inžinerinių komunikacijos sprendimų lyderė, teikianti sprendimus atitinkančius tiek vartotojų, tiek verslo poreikius. 

 

Embedded thumbnail for Naujiena: Išmanusis vaizdo konferencijų sprendimas
Atgal