NAUJIENA: Suprema NOVUS ir OMNIS

„Hansab“ partnerė „Suprema“, biometrinių duomenų ir apsaugos lyderė pasaulyje, pristatė du naujus darbo laiko ir apskaitos bei multimedijos terminalus.

„NOVUS“ – universalus, galingas ir pilnai modulinis produktas, sukurtas naudotis su bet kuria darbo laiko ir apskaitos programa.  Naudodamas „Android“, „NOVUS“ sukuria atvirą platformą, kuri suteikia galimybę diegti naujas ir esamas „Android“ programas, jas papildant, palaikant ar net išplečiant esamas mobiliosios platformos funkcijas. „NOVUS“ sukurta modulinė struktūra, užtikrina greitą konfigūravimą, kuris yra reikalingas patenkinti bet kokius reikalavimus.

Privalumai:

  • Didelis 7 colių ekranas su tvirtu jutikliniu ekranu;
  • Atvira platforma – lengvam integravimui;
  • Palaiko visus prisijungimo būdus (RFID, magnetinę korteles bei per mobilųjį telefoną);
  • Aukščiausio lygio „Suprema“ pirštų antspaudų biometrija.

Suprema „NOVUS“ brošiūra.

„OMNIS“ – revoliucinis daugiafunkcinis darbo laiko ir apskaitos terminalas, prisitaikantis prie specifinių ir besikeičiančių klientų reikalavimų. Naudodamiesi naująja Suprema „OMNIS“  biometrine technologija, gausite geriausius rezultatus, našumą, tikslumą bei svarbiausia saugumą. 

Šis skaitytuvas sukurtas taip, kad juo galėtumėte naudotis su bet kuria darbo ir laiko apskaitos programa. Naudodami „Android“, „OMNIS“ sukuria apibrėžtą bei palaikomą aplinką, kuri suteikia galimybę diegti naujas ir esamas „Android“ programas, jas papildant, palaikant ar net išplečiant esamas mobiliosios platformos funkcijas. Taip pat, naujasis skaitytuvas yra laisvai valdomas ir prisitaikantis prie sprendimų įmonės ar organizacijos viduje, įskaitant vartotojo sąsajos tvarkymą, darbo eigos stebėjimą bei padidintą saugumą.  

„OMNIS“ skaitytuvo pranašumai:

  • 5 colių IPS ekranas su tvirtu jutikliniu ekranu;
  • Atvira platforma, leidžianti lengvai integruoti vartotojo sąsają;
  • Galinga platforma, naudojanti keturių branduolių procesorių, praplečiama naudojant SD lizdą.

Suprema „OMNIS“ brošiūra.

Atgal