Naujoji el. kainų etikečių karta iš „SES-imagotag“: VUSION

Ši visiškai nauja elektroninių kainų etikečių karta yra mažmeninės prekybos technologijų revoliucija.
Šios revoliucinės elektroninės kainų etiketės (ESL) turi įvairialypes funkcijas, kurios yra lanksčios ir praktiškos naudoti. Sukurkite pažangią ir daugiafunkcinę „IoT“ platformą savo parduotuvėje!

Įsitikinkite puikiomis ESL savybėmis:

  • Visiškai naujas dizainas. Elegantiškas ir modernus dizainas. „VUSION“ elektroninės kainų etiketės tinka kiekvienai aplinkai. Plonesnė už bet kokią prieš tai buvusią kainų etiketę. Įvairių spalvų dėka „VUSION“ išlieka elegantiškos, prisitaikančios prie mažmeninės prekybos kompanijos dizaino.
  • Apsaugos sistema nuo vagysčių. Patentuota „Easylock“ apsaugos nuo vagysčių sistema užtikrina, kad skaitmeninės kainų etiketės lengvai ir patikimai pritvirtinamos prie lentynų. „VUSION“ elektronines kainų etiketes su „Easylock“ apsaugos nuo vagysčių sistema lengva užrakinti ir atrakinti. Jūsų darbuotojai etiketes galės valdyti be jokių rūpesčių ir garantuoti, kad elektroninės kainų etiketės tiks užrakintoje pozicijoje!
  • RGB LED lemputė. Vienintelė rinkoje elektroninė kainų etiketė, turinti RGB LED lemputę, galinčią mirksėti skirtingomis spalvomis. Šis privalumas padės ne tik Jūsų klientams greičiau surasti norimą prekę, tačiau bus didelė pagalba Jūsų parduotuvės administracijai greitai perduoti užduotis personalui, dirbančiam prekybos salėje, kad būtų operatyviai atlikti veiksmai su norima prekių grupe.
  • Atsparus vandeniui, drėgmei, dulkėms, šalčiui, karščiui. Drėgmė, dulkės, karštis ar šaltis – tai ne problema, nes „VUSION“ elektroninės kainų etiketės veikia kiekvienoje aplinkoje. Remiantis tinkamu etikečių pasirinkimu, elektronines kainų etiketes galite naudoti tiek lauke saulės kaitroje, tiek šaldiklyje.
  • Įvairių spalvų pasirinkimas. Pasirinkite priekinio ir galinio korpuso spalvas, kad jis puikiai atitiktų jūsų įmonės dizainą. Pasirinkite išskirtines ekrano spalvas pagal informaciją, kurią norite rodyti. Be to, galite pasirinkti iš ryškių baltų ar spalvotų mirksinčių LED lempučių kaip papildomą funkciją, kuri padės atkreipti pirkėjo dėmesį į lentyną! Apsaugokite elektronines kainų etiketes su patentuotu „Easylock“ sprendimu. Elektroninės kainų etiketės vizualizacija priklauso nuo jūsų – „VUSION“ etiketė gali atrodyti tiksliai taip, kaip norite.
  • Dviejų radijo dažnių galimybė. Pasirinkite dažnį, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Jūs galite pasirinkti skirtingus radijo dažnius, 2.4 GHz ir SubGig, kurie „VUSION“el. kainų etiketėms suteikia skirtingas funkcijas – atsižvelgiant į jūsų poreikius, turimi dažniai leidžia keisti lentelių ir parduotuvės išdėstymą!
  • Įvairių modelių laikikliai. „VUSION“ el. kainų etiketė gali būti pritvirtinta prie lentynos atskirai arba prie įvairų pasirinkimą siūlančių laikiklių. Kiekvienas pasirinkimas puikiai tinka elegantiškoms elektroninių kainų etiketėms ir užtikrina aukštą saugumo lygį bei lankstumą, kurio niekada nebuvo turėta anksčiau.
Embedded thumbnail for Naujoji el. kainų etikečių karta iš „SES-imagotag“: VUSION
Atgal