Pasiekėme aukščiausią saugumo lygį

2016 m. balandį „Bureau Veritas“ „Hansab“ grupės įmonėms suteikė ISO 27001 ir ISO 14001 sertifikatus. Be to, buvo atnaujinti ISO 9001 ir ISO 20000 sertifikatai.

ISO 27001 standartas apibrėžia informacijos saugumo vadybos sistemos nustatymo, įgyvendinimo, priežiūros ir gerinimo reikalavimus. Jis taip pat apima reikalavimus dėl informacijos saugumo rizikos vertinimo ir tvarkymo, atitinkančio organizacijos poreikius.

ISO 27001 sertifikatas – įrodymas, kad naudojame kruopščiai suplanuotas, įgyvendintas ir patikrintas duomenų apsaugos sistemas. Be to, laikydamiesi ISO 27001 standarto, optimizuosime verslo procesus, užkirsime kelią daugeliui saugumo incidentų, o kiekvieno darbuotojo pareigos bus tiksliai apibrėžtos.

„Hansab“ grupės įmonėms taip pat buvo suteiktas ISO 14001 sertifikatas, kuriame išdėstyti aplinkosaugos vadybos sistemos reikalavimai. ISO 14001 padeda gerinti mūsų aplinkosauginį veiksmingumą: efektyviau naudojami ištekliai, mažinamos atliekos. Tokiu būdu, mes įgyjame konkurencinį pranašumą, o kartu ir klientų pasitikėjimą.

„Hansab“ grupės aptarnavimo ir kokybės vadovas Algo Puuseppas teigia, kad valdymo sistemų kūrimas yra tęstinis darbas visose „Hansab“ įmonėse, o sertifikatai nėra pagrindinis tikslas. „Sertifikavimas yra tik vienas žingsnis pirmyn. Jis patvirtina, kad numatome visus procesus įmonėje. Pridėtinę vertę sukuria grįžtamasis ryšys iš klientų ir partnerių.“

„Hansab“ visada stengiasi laikytis holistinio požiūrio į procesus, o ne tik sutelkti dėmesį į atskiras dalis. „Šie standartai yra skiriamasis mūsų darbo metodų įgyvendinimo ir tobulinimo bruožas. Norėdami sukurti plėtros planą, mes niekada nesikreipiame į kviestinius konsultantus. Geriausia, kai pokyčiai ir procedūros nustatomi atsižvelgiant į mūsų poreikius. Tokia tvarka – didelis privalumas.“

Apie „Hansab“

„Hansab“ yra pirmaujanti bendrovė, teikianti naujoviškus technologinius verslo sprendimus bankininkystės ir finansų, mažmeninės prekybos, viešųjų paslaugų, švietimo, viešbučių ir poilsio, transporto ir logistikos, pramonės ir sveikatos priežiūros sektoriams Baltijos regione ir Suomijoje. „Hansab“ grupę sudaro devynios bendrovės, įskaitant „Hansab AS“, „Hansab SIA“, UAB „Hansab“, „Hansab OY“, „Moya OÜ“, „Ellore OÜ“, „Hansab Kinnisvara OÜ“ ir UAB „Hansab turtas“.

Atgal