Paštomatai

Paštomatai palaiko dinamišką elektroninės prekybos verslo plėtrą. Automatizuodami siuntų pristatymą galite sumažinti išlaidas logistikos grandinėje ir pagerinti klientų patirtį savitarnos srityje.

Susisiekite su mumis
 • Logistikos grandinės išlaidų mažinimas
  Logistikos grandinės išlaidų mažinimas

  Tai puikus sprendimas, kurio pagalba galima sutaupyti pristatymo ir logistikos išlaidas. Jau galite atsisveikinti su nesėkmingais ir brangiai kainuojančiais bandymais pristatyti siuntinius

 • Pristatymo efektyvumo didinimas
  Pristatymo efektyvumo didinimas

  Jūsų klientai gali atsiimti siuntinį 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kur ir kada nori. Naudojant siuntų pristatymo sistemą galima automatizuoti ir optimizuoti visos logistikos grandinės procesus. Taip pat sutaupomas kurjerio laikas.

 • Klientų lojalumo didinimas
  Klientų lojalumo didinimas

  Saugus ir patikimas prekių pristatymas į modernias siuntinių saugojimo spinteles, kai klientas gali pasirinkti atsiėmimo vietą ir laiką. Tai paprastas ir intuityvus sprendimas visoms klientų grupėms. Su „KePol“ išpildysite klientų lūkesčius dėl modernių pristatymo galimybių ir jūsų klientai jums padėkos!

Mūsų įgyvendinti sprendimai

Nuo šiol DPD siuntos tapo dar saugesnės

Lietuvos smulkių siuntų rinkos verslas-verslui (B2B) lyderei „DPD Lietuva“ įmonei ypač svarbu, kad siuntos būtų paskirstomos ne tik greitai, bet ir saugiai.

Skaityti daugiau
DPD siuntų sekimas su „Milestone“ išmaniąja vaizdo analitika

Įmonei „DPD Lietuva“ įdiegėme siuntų stebėjimo platformą su „Milestone“ gamintojo išmaniąja vaizdo analitika. Nuo šiol mūsų klientas gali stebėti siuntos kelionę realiu laiku.

Skaityti daugiau
DPD „Pickup” tinklą papildė siuntų terminalais

DPD, siuntų pristatymo rinkos lyderė Baltijos šalyse, 2016 metų viduryje priėmė sprendimą esamą DPD Pickup siuntų atsiėmimo tinklą papildyti siuntų terminalais, taip patenkinant

Skaityti daugiau
Moderni saugos įranga „DPD Lietuva“ logistikos centre

Inovatyvių sprendimų bendrovės „Hansab“ specialistai aprūpino modernia saugos įranga „DPD Lietuva“ logistikos ir siuntų terminalą Kauno rajone.

Skaityti daugiau
UAB "Hansab" – savitarnos paštomatų tinklo „SIUNTOS24“ technologinio sprendimo partneris

Vienai dižiausių keleivių vežėjų bendrovei „Kautra“ pradėjus įgyvendinti siuntų procesų optimizavimo ir modernizavimo projektą, UAB „Hansab“ buvo pasirinkta, kaip efektyvaus spre

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.