Pažangus atsiskaitymas grynaisiais pinigais „Maxima“ savitarnos kasose

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais vis dar išlieka aktualia galimybe. Savitarnos kasos, kuriose galima atsiskaityti banknotais ir monetomis yra gana dažnas pasirinkimas, todėl į pirkėjų patirtį orientuoti prekybininkai neišvengiamai ieško patikimų ir ilgaamžių sprendimų. Tai įvertindama didžiausia Baltijos šalyse prekybos sektoriaus lyderė „Maxima“ vykdo savitarnos kasų atnaujinimo ir plėtros darbus modernizuojant atsiskaitymo grynaisiais pinigais patirtį.

„Maxima“ teigimu, pastaruoju metu už prekes grynaisiais pinigais savitarnos kasose atsiskaito apie trečdalis parduotuvėse apsilankančių pirkėjų. 

„Atsiskaitymo grynaisiais pinigais  galimybė aktuali beveik pusei pirkėjų apsiperkančių mūsų tinklo parduotuvėse, tad atliepdami pirkėjų poreikius norime suteikti jiems geriausią apsipirkimo patirtį renkantis šį atsiskaitymo būdą.“, – komentuoja „Maxima LT“ IT aptarnavimo departamento direktorius Tomas Bazys. 

„Hansab“ bendradarbiaudamas su „Maxima“ vykdo atsiskaitymo grynaisiais pinigais sprendimo diegimą tinklo parduotuvėse. Ilgalaikio projekto metu numatoma, jog sprendimas bus pritaikytas beveik visose prekybos tinklo parduotuvėse. Apie darbą su „Hansabׅ“ T. Bazys priduria, kad „jaučiame turintys ne tiekėją, o partnerį, orientuotą į rezultatą“.

Sumontuotiems įrenginiams aptarnavimo paslaugas teikianti bendrovė „Hansab“ užtikrins priežiūrą. Net 5-iuose Lietuvos padaliniuose išsidėstęs aptarnavimo tinklas leis operatyviai reaguoti iškilus nenumatytiems atvejams, bei atvykus į reikiamą vietą atstatyti sklandų įrangos veikimą per vieną darbo dieną.

Savitarnos kasų atnaujinimas su modernia grynųjų pinigų atsiskaitymo įranga leis „Maxima“ prekybos tinklui užtikrinti sklandžią pirkėjų patirtį ir garantuos atsiskaitymo metodo pasirinkimo laisvę. Džiaugiamės pasitikėjimu ir esame dėkingi už bendradarbiavimą nuo pat projekto pradžios iki jau įgyvendintų instaliacijų prekybos centruose.

Plačiau apie sprendimą skaitykite čia: https://www.hansab.lt/lt/grynuju-pinigu-apdorojimas-maxima-lietuva 

Embedded thumbnail for Pažangus atsiskaitymas grynaisiais pinigais „Maxima“ savitarnos kasose
Atgal