Pepper

Pepper‘is – tai žmonėms sukurtas robotas.  Jo paskirtis – užmegzti ryšį su žmonėmis, jiems padėti ir dalytis žiniomis, kartu gerinant verslo procesus. Draugiškas ir įdomus Pepper‘is kuria unikalią patirtį ir užmezga tikrus santykius.

Susisiekite su mumis
 • Pepper‘is sujungia skaitmeninį ir realųjį pasaulius
  Pepper‘is sujungia skaitmeninį ir realųjį pasaulius

  Dabar tą pačią puikią patirtį, kurią siūlote internetu, galite pasiūlyti ir asmeniškai. Pepper‘is gali teikti asmenines rekomendacijas, padėti žmonėms rasti norimą daiktą, parduoti, o prireikus bendrauti su darbuotojų komanda.

 • Pepper‘is tiesiog kupinas žinių
  Pepper‘is tiesiog kupinas žinių

  Pepper‘is gali atsakyti į klientų klausimus, pateikti naujausią informaciją apie gaminius ir akcijas, kad klientai sužinotų apie prekes, suprastų, kaip jos veikia, ir jas pirktų. Pepper‘is padeda jūsų darbuotojams dar efektyviau atlikti įprastas, pasikartojančias užduotis, todėl jie gali geriau išnaudoti savo laiką ir galimybes.

 • Nuolat veikia ir niekada nenuobodžiauja
  Nuolat veikia ir niekada nenuobodžiauja

  Pepper‘is ne tik pagerina klientų patirtį, bet ir gali padėti mažmenininkams sumažinti sąnaudas, padidinti pardavimą ir gauti didesnę maržą. Pepper‘is pritraukia klientus, atsako į klausimus, rekomenduoja prekes ir padeda pirkėjams rasti ieškomą daiką, todėl jūsų komanda gali imtis vertingesnių užduočių.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

Humanoidinis robotas Pepper „Topo centre“ tapo Kalėdų senelio padėjėju

Šios gražiausios metų šventės „Topo centrui“ ypatingos.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.