Pirkimo vadovas

Kaip pirkti?

Visos kainos mūsų svetainėje nurodytos su PVM. Išsirinkite norimą produktą iš produktų sąrašo ir paspauskite mygtuką „ĮDĖTI Į KREPŠELĮ“. Jūs iškart būsite perkeltas į apsipirkimo krepšelį, kur galėsite matyti visus išsirinktus produktus. Jeigu Jūs norite tęsti apsipirkimą, t.y. papildyti prekių krepšelį, paspauskite mygtuką „TĘSTI APSIPIRKIMĄ“. Jeigu Jūsų prekių krepšelyje jau įkeltos visos prekės, kurias norite įsigyti, spauskite mygtuką „UŽSAKYTI“. Kitame lange Jūs turite surašyti savo kontaktinę informaciją: vardas, pavardė, įmonė, adresas ir t.t. Jeigu užsakytos prekės turi keliauti tuo pačiu adresu, kuris įvestas aukščiau prie atsiskaitymo adreso bei informacijos, žemiau turite pažymėti varnelę ties užrašu: Atsiskaitymo informacija yra tokia pati kaip ir pristatymo. Jei pristatymo adresas skiriasi nuo registracijos, galite papildyti kontaktinę informaciją žemiau parašydami tikslų adresą. Jeigu prekes galite atsiimti patys, prašome pažymėti žemiau esantį pasirinkimą: Atsiėmimas iš ofiso. Norint tęsti užsakymą reikia pažymėti varnelę ties: Aš sutinku su terminais ir sąlygomis. Spauskite „PERŽIŪRĖKITE UŽSAKYMĄ“. Pasitikrinkite Jūsų suvestą informaciją, pristatymo adresą, ar teisingas užsakomų prekių kiekis ir spauskite užsakymo patvirtinimo mygtuką „PATEIKTI UŽSAKYMĄ“.

Mokėjimas

Patvirtinus užsakymą, užsakymo patvirtinimas bus išsiųstas į Jūsų el. paštą. Jame bus nurodyti UAB „Hansab“ atsiskaitomosios sąskaitos duomenys, pagal kuriuos Jūs galėsite apmokėti užsakymą. Prašome įrašyti sąskaitos numerį laukelyje „detalės“. Sąskaita turi būti apmokėta per 5 dienas, kitaip užsakymas bus anuliuotas. Originalią sąskaitą mes atsiųsime kartu su prekėmis.

Pristatymas

Jeigu užsakote per kurjerį. Kai tik sąskaita bus apmokėta, mes pristatysime užsakymą per 2-4 darbo dienas. Jeigu užsakymas keliaus ilgesnį laiką, mes jus informuosime. Pristatymo mokestis Lietuvoje visoms prekėms yra 4,00 € (mokestis su PVM). Į kainą yra įskaičiuotas tik atvežimas, be užnešimo. Jeigu Jūs norite užsisakyti prekes ne Lietuvoje, prašome parašykite mums e-paštu sales@hansab.lt ir mes pateiksime Jums pasiūlymą įtraukdami transportavimo sąlygas.

Jeigu prekes norite atsiimti paštomate. Kai tik sąskaita bus apmokėta, mes pristatysime užsakymą per 2-4 darbo dienas. Jeigu užsakymas keliaus ilgesnį laiką, mes jus informuosime. Pristatymo mokestis Lietuvoje visoms prekėms yra 4,50 € (mokestis su PVM). Jeigu Jūs norite užsisakyti prekes ne Lietuvoje, prašome parašykite mums e-paštu sales@hansab.lt ir mes pateiksime Jums pasiūlymą įtraukdami transportavimo sąlygas.

Jeigu norite atsiimti prekes patys. Kai tik sąskaita bus apmokėta, Jūs galėsite atsiimti prekes šiuo adresu: Savanorių pr. 180A, Vilnius. Darbo laikas: I-IV nuo 8:00-17:00, V nuo 8:00-15:45. Prašome sąskaitą turėti su savimi arba būti tikriems, kad atsimenate sąskaitos numerį.

Klientų aptarnavimas

Jeigu Jūs turite kokių klausimų ar susidūrėte su tam tikromis problemomis, prašome skambinti į „Hansab“ prekybos skyrių telefonu (+370) 5 205 8835 arba rašykite el. laišką sales@hansab.lt

Kokybiškų prekių grąžinimas

Informuojame, kad Mažmeninių prekybos taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimo Nr. 738 redakcija) (toliau – Taisyklės) 14 p. suteikia vartotojui teisę per 14 dienų nuo ne maisto prekių pardavimo dienos, jeigu jam nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ir komplektiškumas, pakeisti ją analogiška preke, o jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai per nurodytą terminą grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus (Tinkamos kokybės prekės keičiamos ir grąžinamos Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nustatytais atvejais ir sąlygomis).

Pirkėjas, nurodydamas priežastį ir pats apmokėdamas prekės pristatymo išlaidas, per 14 (keturiolika) dienų turi teisę grąžinti įsigytą prekę pateikęs raštišką ar elektroninę (info@hansab.lt) laisvos formos prašymo formą, kurioje nurodo savo pageidavimą, sumą ir sąskaitos numerį iš kurios atliktas apmokėjimą. Tačiau, remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių“ įstatymu, ši teisė negalioja žemiau nurodytoms išimtims:

1) parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai;
2) fotografijos ir kinematografijos prekės;
3) spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafinės pramonės dirbiniai;
4) audiniai;
5) kiliminė grindų danga, išskyrus kilimai ir kilimėliai;
6) megzti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai drabužiai;
7) Kūdikių drabužėliai;
8) Pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai;
9) Siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai;
10) Kūdikių drabužėliai;
11) Liemenėlės, juosmens, korsetai ir panašūs dirbiniai;
12) Perlai, brangakmeniai, taurieji metalai bei jų dirbiniai, išskyrus dirbtinė bižuterija;
13) Mašinos ir mechaniniai įrenginiai (išmanusis elektroninių kortelių skaitytuvas, banknotų skaičiuokliai, valiutos detektoriai, dokumentų naikikliai, giljotinos, prekių apsaugos priemonės);
14) Elektros mašinos ir įrenginiai, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai;
15) Antžeminio transporto priemonės;
16) Laivai, valtys ir plaukiojantys įrenginiai;
17) Optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai;
18) Laikrodžiai;
19) Muzikos instrumentai;
20) Ginklai ir šaudmenys;
21) Baldai, patalynės reikmenys, šviestuvai;
22) Žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenys.