Pneumatinė siuntimo sistema (ligoninėms)

Kiekvieną dieną ligoninėse vyksta kraujo ar kitų mėginių, medicininių priemonių, dokumentų ir kitų medžiagų nešiojimas tarp skyrių. Šis procesas iš specialistų atima bent trečdalį darbo laiko, kurį galėtų skirti pacientų dėmesiui.

Siūlome sprendimą, padėsiantį optimizuoti darbo laiko sąnaudas ir susikoncentruoti į pagrindinę medikų misiją – padėti pacientui.

Susisiekite su mumis
 • Saugus pristatymas
  Saugus pristatymas

  Siunčiamų priemonių pneumatine siuntimo sistema pristatymas yra visiškai saugus. Pristatymo metu vyksta nuolatinis informavimas apie būseną. Priimti siunčiamas priemones gali tik įgalioti asmenys, o tai užtikrina ramybę ir saugumą, jog bus išvengta klaidų.

 • Didesnis darduotojų produktyvumas
  Didesnis darduotojų produktyvumas

  Pneumatinės siuntimo sistemos pagalba siuntinys pristatomas į paskirtas vietas visą parą sklandžiai, efektyviai, patikimai ir gerokai greičiau nei darbuotojai eidami pėsčiomis. Automatiniai ir integruoti sprendimai vaistinėje ar laboratorijoje pašalina laikui imlias ir pasikartojančias užduotis, leisdami specialistams sutelkti dėmesį į pagrindines užduotis, taip padidinant darbo produktyvumą.

 • Sklandesnis bendradarbiavimas tarp skyrių
  Sklandesnis bendradarbiavimas tarp skyrių

  Sklandus bendradarbiavimas tarp ligoninės skyrių yra būtinas, siekiant tiksliai nustatyti paciento diagnozę ir suteikti tinkamą gydymą. Pneumatinė siuntimo sistema pagerina bendradarbiavimą tarp skyrių, saugiai ir greitai pristatydama svarbius elementus: vaistus, kraujo mėginius, dokumentus ir pan. Sistemos pagalba ne tik optimizuojamas darbuotojų laikas, bet ir sumažinamas specialistų dėmesio nukreipimas nuo esminių dalykų.

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.