Pneumatinė siuntimo sistema (pramonei)

Visas dideles pramonės įmones vienija vienas aspektas - didelis plotas ir atstumai. Norint gauti maisto ar medžiagos mėginį į laboratoriją, tenka eiti ar netgi važiuoti didelį atstumą.

Tam, kad darbo procesai vyktų efektyviau, siūlome pneumatinę siuntimo sistemą, skirtą pramonės sektoriui.

Susisiekite su mumis
 • Įvairių medžiagų transportavimas
  Įvairių medžiagų transportavimas

  Nesvarbu, kokius produktus ar medžiagas (maisto mėginiai, plieno pavyzdžiai, dokumentai ir pan.) norite gabenti - kiekvienam fiziniam produktui iki penkių kilogramų turime sprendimą, galintį įveikti reikiamą atstumą. 

  Pneumatinė siuntimo sistema, skirta pramoniniam naudojimui, galinti transportuoti bet kokias jautrias medžiagas. Pneumatinės sistemos metaliniai laikikliai pagaminti ir pritaikyti taip, kad galėtų gabenti ir karštus plieno pavyzdžius.

 • Didesnis darduotojų produktyvumas
  Didesnis darduotojų produktyvumas

  Pneumatinės siuntimo sistemos pagalba siuntinys pristatomas į paskirtas vietas visą parą sklandžiai, efektyviai, patikimai ir gerokai greičiau nei darbuotojai eidami pėsčiomis.

  Automatiniai ir integruoti sprendimai laboratorijoje pašalina laikui imlias ir pasikartojančias užduotis, leisdami specialistams sutelkti dėmesį į pagrindines užduotis, taip padidinant darbo produktyvumą ir pagreitinant gamybos procesus.

 • Saugus pristatymas
  Saugus pristatymas

  Siunčiamų medžiagų pneumatine siuntimo sistema pristatymas yra visiškai saugus. Transportavimo metu vyksta nuolatinis informavimas apie būseną.

  Yra galimybė priimti siunčiamas medžiagas gali tik įgaliotiems asmenims. Tai užtikrina saugumą ir klaidų eliminavimą.

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.