Praėjimo kontrolė (mažmeninė prekyba)

Mažmeninių parduotuvių apsaugai reikia daug pastangų. Dėl spaudimo užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą, sumažinti sąnaudas ir padidinti pelną būtina išvengti vertės sumažėjimo, apsaugoti atsargas ir veiksmingai valdyti įvairias rizikas.

Susisiekite su mumis
 • Praėjimas tik įgaliotam personalui
  Praėjimas tik įgaliotam personalui

  Praėjimo kontrolė užtikrina, kad į technines ir aptarnavimo zonas galėtų patekti tik įgalioti darbuotojai, apsaugant jas nuo pašalinių asmenų.

 • Centralizuotas valdymas
  Centralizuotas valdymas

  Sistemą galima integruoti į darbo laiko ir lankomumo kontrolės sistemą, kuri leidžia tiksliai stebėti darbuotojų darbo laiką ir judėjimą. Naudojant centrinę programinę įrangą prieigos kontrolę galima valdyti įvairiose šalies vietose ir parduotuvėse. Naudojant biometrinę prieigos kontrolę sistema veikia dar greičiau ir paprasčiau.

 • Praėjimo kontrolės privalumai
  Praėjimo kontrolės privalumai

  ▶ Darbo užmokesčio nuostolių prevencija.
  ▶ Įvairus darbo laiko stebėjimas.
  ▶ Kompensacijų už komandiruotes, specialias užduotis, viršvalandžius ir darbo pamainas, be įprasto darbuotojo atvykimo į darbą ir išvykimo iš jo laiko, apskaičiavimas.
  ▶ Darbo užmokesčio apskaičiavimas.
  ▶ Žmogiškųjų išteklių valdymas.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

Elektroninės saugos ir konferencinės įrangos sprendimai moderniame Rhenus Svoris logistikos centre

Rhenus Svoris priklauso vienai didžiausių logistikos grupių Europoje – Rhenus Logistics.

Skaityti daugiau
Praėjimo kontrolė moderniausiame „Danske Bank“ pastate

Prie modernaus pirmojo „Danske Bank“ pastato statybos prisidėjome ir mes, įdiegdami „Gunnebo“ praėjimo kontrolės vartelius.

Skaityti daugiau
Moderni biometrinė įeigos kontrolė „Evolution Lithuania“ biure

„Evolution“ yra novatoriškų programinių sprendimų, skirtų internetiniams žaidimams, lyderė pasaulyje. Kompanija turi apie 9000 darbuotojų, kurie dirba iš daugiau nei 20 skirtingų lokacijų.

Skaityti daugiau
„Danske Bank“ grupės IT centre – moderni ir saugi praėjimo kontrolės sistema

„Danske Bank“ grupės informacinių technologijų (IT) centre Vilniuje įrengėme „Gunnebo“ praėjimo kontrolės įrenginius, užtikrinančius aukščiausią saugumo ir patikimumo lygmenį.

Skaityti daugiau
Moderni praėjimo kontrolė – efektyvi verslo apsauga

Lietuvoje 2013 metų pabaigoje duris atvėrė „Danske Bank grupės finansinių paslaugų centras“, kuriame jau dirba virš 300 bankinių procesų ir mokėjimo administravimo specialistų.

Skaityti daugiau
Moderniausias KG grupės gamybos cechas Baltijos šalyse

Moderniausiame „KG grupės“ makaronų gamybos ceche Baltijos šalių regione „Hansab“ įdiegė inovatyvius saugos ir inžinerinius sprendimus.

Skaityti daugiau
Modernizuota bendrovės „Achema“ apsaugos sistema

Bendrovėje AB „Achema“ sėkmingai įdiegėme technologinius sprendimus – modernizuojant bendrovės sistemos ūkį pereita nuo analoginių prie skaitmeninių sistemų.

Skaityti daugiau
Įeigos kontrolės sistemų įdiegimas AB „Lietuvos energijos gamyba“

Siekiant atnaujinti pasenusią AB „Lietuvos energijos gamyba“ esančią įrangą, pasirinktas kompaktiškas ir ekonomiškai naudingas įėjimo sistemos sprendimas – trikojis turniketas.

Skaityti daugiau
Moderni saugos įranga „DPD Lietuva“ logistikos centre

Inovatyvių sprendimų bendrovės „Hansab“ specialistai aprūpino modernia saugos įranga „DPD Lietuva“ logistikos ir siuntų terminalą Kauno rajone.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.