Praėjimo varteliai ir įeigos kontrolės sprendimai

Ties įvažiavimo vartais ir fizinės įeigos vietomis reguliuojamos į teritoriją įvažiuojančių ir iš jos išvažiuojančių transporto priemonių ir įeinančių/išeinančių žmonių srautus. Mūsų siūlomos sistemos užtikrina, kad judėjimas būtų kontroliuojamas, saugus ir sklandus. Visos fizinės sistemos gali būti integruotos su elektroniniais saugumo sprendimais, pavyzdžiui, biometrine patikra ir kortelėmis, darbo laiko apskaitos ar pastatų automatizavimo sistemomis ir kt.

Susisiekite su mumis
 • Besisukantys varteliai ir greičio užtvarai
  Besisukantys varteliai ir greičio užtvarai

  Trijų ašių varteliai arba varteliai stiklinėmis varčiomis ir greičio užtvarai yra skirti lankytojų srautui valdyti ir įeigai kontroliuoti. Siūlomas visapusiškas sprendimas, kurį galima integruoti su įvairiomis kortelių, žetonų, pirštų atspaudų aptikimo ir veido atpažinimo sistemomis. Įrengus besisukančius vartelius taip pat galima puikiai stebėti darbuotojų judėjimą ir darbo laiką.

 • Aukšti besisukantys varteliai
  Aukšti besisukantys varteliai

  Aukšti besisukantys varteliai ypač tinkami padidinto saugumo zonose, kur svarbu, kad vienu metu pro vartus praeitų tik vienas asmuo. Judėjimas viena arba abiem kryptimis valdomas elektroniniu būdu. Vartelius galima įrengti lauke ir viduje, taip pat galima įrengti stogą, šonines sieneles, užtvaras, apšvietimą, domofono sistemas ir kt.

 • Apsaugos būdelės
  Apsaugos būdelės

  Apsaugos būdelės yra kompaktiškos, tačiau užtikrina aukščiausią saugumo lygį, reikalingą tose vietose, kur įleidžiami tik įgalioti asmenys. Uždaros ar nejudančios durys visada užrakinamos. Patvirtinus leidimą įeiti, pirmosios durys atidaromos automatiškai ir lankytojas gali įeiti į būdelę. Užsidarius pirmosioms durims, atsidaro antrosios.

 • Sparčiai atveriami vartai
  Sparčiai atveriami vartai

  Sparčiai atveriami vartai yra geriausias kontroliuojamos įeigos sprendimas tose zonose, kurioms keliami didesni saugumo, greičio ir patikimumo reikalavimai. Taip užtikrinama, kad įeiga į teritoriją būtų apsaugota kas kartą, kam nors įėjus (įvažiavus) į teritoriją ir iš jos išėjus (išvažiavus). Vartai skirti intensyviam ir nuolatiniam naudojimui tokiose vietose kaip logistikos centrai, uostai, karinės teritorijos, policijos ir pasienio apsaugos teritorijos.

 • Perdavimo stalčiai ir sistemos
  Perdavimo stalčiai ir sistemos

  Dokumentus, prekes ar grynuosius pinigus visada reikia paduoti ir paimti tarp saugios ir nesaugios pertvaros pusių. Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą tokio perdavimo metu, galimos įvairios perdavimo sistemos skirtingiems naudojimo atvejams, pavyzdžiui, gryniesiems pinigams ir kvitams perduoti, segtuvams ar lagaminams perkelti, kurios gali būti montuojamos, pavyzdžiui, prie prekystalių, fasadų ar durų.

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.