Primus – naujausias sertifikuotas seifas

„Primus“ yra pradinio lygio seifų serija, užtikrinanti atsparumą ir nuo įsilaužimų, ir nuo gaisro.

Šio tipo seifas idealiai tinka ir buitiniam, ir profesionaliam naudojimui, saugant grynuosius pinigus ar kitus vertingus daiktus. „Primus“ seifų asortimentas yra sertifikuotas EN 1143-1 atsparumui nuo įsilaužimo ir EN15659 30 P, kuris ECB-S yra sertifikuotas atsparumui nuo atviros liepsnos iki 30 minučių.

Atsižvelgiant į konkretų rinkos poreikį, „Chubbsafes Primus“ asortimentas buvo puikiai suprojektuotas taip, kad jis atitiktų sertifikuotų seifų „Chubbsafes“ profilį. Seifas „Primus“ yra šiuolaikiškos išvaizdos, turi tamsios rusvos spalvos, atitinkančios likusį „Chubbsafes“ asortimentą. Visi „Primus“ seifai turi svirties rankenėlę, kurios pagalba yra maksimaliai lengva naudotis atidarant ir uždarant seifą.

„Primus“ asortimentą (24, 42, 135, 188 ir 285 L) sudaro penki modeliai, kurie atitinka visus saugojimo apimties reikalavimus. 135 L modelis skirtas laikyti po stalu ir spintele. Visi seifai turi būti montuojami ant grindų, kad būtų optimizuotas jų atsparumas. Papildomą apsaugą užtikrina jų 24 mm skersmens fiksavimo varžtai ir sutvirtinti vyriai.

„Primus“ seifai yra paprasti naudoti – galite pasirinkti tarp paprasto užrakto raktu ar pažangios technologinės elektroninės užrakto parinkties.

 

Visi seifai, kuriuos tiekia Hansab: http://www.hansab.lt/lt/apsaugines-spintos
E-parduotuvė: http://www.hansab.lt/lt/seifai-0

 

Kontaktinis asmuo:

Julijus Rašytinis
Mob.: +370 662 24 960
El. paštas: julijus.rasytinis@hansab.lt

Atgal