Projektų valdymas ir instaliavimas

Mūsų projektų komanda rūpinasi kiekvienu projekto etapu - projektavimu, montavimu, vartotojų apmokymais, naudojimosi instrukcijomis ir galutiniu dokumentų rinkiniu.

Projekto planavimas

Užbaigus pirmąjį etapą, projektas yra perduodamas projektų skyriui. Šis skyrius dirba, turėdamas vienintelį tikslą - užtikrinti, kad projektas būtų įvykdytas pagal sąlygas ir įvykdyti jį per sutartą terminą. Pardavimų skyrius perduoda visą su klientu aptartą medžiagą, o projektų vadovas parengia planą, užtikrinantį, kad viskas bus atlikta pagal pardavimų skyriaus ir kliento sutartas sąlygas.

Montavimas

Projektų vadovui suplanavus visus darbus ir išlaidas, darbus pradeda montuotojai. Mūsų projektai yra labai įvairiapusiai - jų sprendimai gali būti įrengti per kelias valandas, tačiau gali užtrukti ir iki kelerių metų. Mes siūlome platų kokybiškų produktų asortimentą - galime naudoti visų "Hansab" parduodamų prekės ženklų produktus. Sprendimų montavimo apmokymus teikia patys gamintojai.

Vartotojų apmokymas ir instrukcijos

Visus vartotojus apmoko patyrę "Hansab" projektų vadovai, priklausomai nuo to, kas buvo sutarta ir kokio apmokymo vartotojui reikia. Mokymus organizuoja projektų vadovas - jie gali būti rengiami tiek vienam, tiek dvidešimčiai žmonių. Klientui pageidaujant, mokymai gali būti rengiami įvairiomis kalbomis. Be to, mes suteikiame klientams naudojimo instrukcijas.

Projekto dokumentai

 Įrengus sistemą, klientui perduodami tikslūs projekto brėžiniai. Be to, mes pasirašome dokumentą, kuriame nurodomi atlikti darbai bei sutariama, kad projektas yra užbaigtas. Tai suteikia aiškumo tiek klientui, tiek "Hansab". Tokie dokumentai supaprastina tolimesnę įrangos priežiūrą ir nesukelia klientams painiavos - jie žino, kaip viskas įrengta ir kaip tai prižiūrėti.