Raktų valdymo sistemos

Geriausias įmanomas būdas raktams ir vertingiems daiktams saugoti. Nepriklausomai nuo daiktų skaičiaus, užtikrinama saugi kontrolė ir saugus raktų valdymas.

Susisiekite su mumis
 • Vertingiems daiktams reikia saugių saugojimo sistemų
  Vertingiems daiktams reikia saugių saugojimo sistemų

  Daugelyje įmonių ir organizacijų naudojami vertingi daiktai, kuriuos reikia kruopščiai kontroliuoti. Juos galima laikyti atskiruose skyriuose ir nuspręsti, kuriems darbuotojams galima suteikti prieigą prie konkrečių skyrių. Pavyzdžiui, vaistinėse klientai gali pasiimti vaistus patys, atskiri skyriai įrengiami policijos svarbiausioms darbo priemonėms saugoti arba biuro darbuotojų asmeniniams daiktams laikyti.

 • Paprasta naudoti ir pakankamai saugu
  Paprasta naudoti ir pakankamai saugu

  Galima stebėti ir kontroliuoti raktų valdymą ir vertingų daiktų saugojimą. Sistema registruoja visus įvykius, ji lengvai suprantama ir nesunkiai administruojama, kiekvienas perdavimo atvejis kontroliuojamas.

 • Lankstus sprendimas, kad pagrindinių atsargų kiekis ilgainiui galėtų didėti pagal jūsų poreikius
  Lankstus sprendimas, kad pagrindinių atsargų kiekis ilgainiui galėtų didėti pagal jūsų poreikius

  Viena aišku – ateities verslas atrodys kitaip nei šiandien. Todėl visos šios sistemos yra lanksčios, kad jas galima būtų pritaikyti pasikeitus poreikiams.

 • Integravimas su kitomis prieigos sistemomis
  Integravimas su kitomis prieigos sistemomis

  Administruojant skirtingas sistemas atsiranda ne tik dubliavimo, bet ir klaidų rizika. Sistema integruojama į esamas sistemas, pavyzdžiui, įeigos kontrolės sistemas, signalizacijos įrenginius, automobilių nuomos sistemas, viešbučių sistemas ir pan.

 • Suteikiama visiška kontrolė. Paprasta naudoti. Lengva valdyti.
  Suteikiama visiška kontrolė. Paprasta naudoti. Lengva valdyti.

  Ši sistema yra naujausia išsamiausio rinkoje administravimo įrankio, skirto saugiai valdyti raktus ir vertybes, versija. Vienas ar keli administratoriai gali labai tiksliai valdyti raktų spinteles ir raktus iš bet kurios pasaulio vietos.

Mūsų įgyvendinti sprendimai

DPD „Pickup” tinklą papildė siuntų terminalais

DPD, siuntų pristatymo rinkos lyderė Baltijos šalyse, 2016 metų viduryje priėmė sprendimą esamą DPD Pickup siuntų atsiėmimo tinklą papildyti siuntų terminalais, taip patenkinant

Skaityti daugiau
Savitarnos terminalas, užtikrinantis plovyklos klientų aptarnavimą visą parą

Šalia Vilniaus oro uosto „ADC Parking“ automobilių stovėjimo aikštelėje įrengėme patikimą ir patogų automobilių raktų priėmimo ir išdavimo savitarnos terminalą.

Skaityti daugiau
Elektroninė raktų spintelė „Park Inn by Radisson Central“ viešbutyje Taline

„Park Inn by Radisson Central“ yra jaukus šeimos viešbutis, įsikūręs pačiame Talino centre. Viešbutyje yra 245 kambariai, konferencijų centras, restoranas ir grožio salonas.

Skaityti daugiau
DPD siuntų sekimas su „Milestone“ išmaniąja vaizdo analitika

Įmonei „DPD Lietuva“ įdiegėme siuntų stebėjimo platformą su „Milestone“ gamintojo išmaniąja vaizdo analitika. Nuo šiol mūsų klientas gali stebėti siuntos kelionę realiu laiku.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

CAPTCHA
Šis klausimas yra tam, kad įsitikinti, jog esate žmogus lankytojas ir sustabdyti automatinius reklamų siuntimus.