„Robotex“ parodos Taline akcentai

„Hansab“ lapkričio 24-26 dienomis dalyvavo „Robotex“ parodoje, vykusioje Estijos mugių centre Taline. Tai buvo pirmas kartas, kai dalyvavome kartu su savo parodos stendu, o didžiausias mūsų tikslas buvo pristatyti robotų ir technologijų entuziastams, kas yra humanoidiniai robotai, Pepperis, ir ką jie gali.

Šių metų renginys buvo tikra sėkmė – iš viso dalyvavo 25 tūkst. lankytojų per 3 dienas buvo daugiau nei 9000 proc. daugiau nei ankstesniais metais. Įvairiuose renginio metu rengiamuose konkursuose dalyvavo daugiau nei 3195 robotų entuziastų ir 1332 robotai. Šis skaičius taip pat reiškia, kad „Robotex“ turi galimybę kreiptis į „Guinness“ rekordus ir tapti vienu didžiausių robotikos įvykių pasaulyje.

„Robotex“ yra didžiausias robotikos renginys Europoje, jungiantis konkursus, seminarus, technologijų konferencijas ir parodą. Mes „Robotex“ renginyje dalyvavome su 2 robotais: Pepper ir Nao. Pepper yra robotas, kuriam sukūrėme programinę įrangą, o Nao iš tikrųjų yra vyresnysis Pepper brolis, kuris iš pradžių buvo sukurtas mokslui ir švietimui. Tokio tipo renginiai yra svarbūs, siekiant pritraukti vaikų dėmesį, kurie ateityje gali būti tokios srities inžinieriai ir toliau tobulins šį sektorių“, – dalinosi mintimis „Hansab Grupės“ inovacijų vadybininkas Priit Ivanov.

„Šis renginys buvo tikrai sėkmingas. Seminaruose buvo galimybė susipažinti su robotų technika, konferencijų metu buvo aptartos naujausios ir faktinės su technologijomis susijusios temos, o lankytojai turėjo galimybę ne tik stebėti, bet ir bendrauti su jais“, – sakė „Robotex“ generalinis direktorius Ave Laasas. „Robotex“ – tai daug daugiau nei tik robotų kūrimas, tai skleidžiama mąstyseną, kad technologijos yra įdomios ir naudingos, o inžinierių profesija yra kūrybinga ir įvairi.

„Mūsų įmonės stendo susidomėjimas buvo reikšmingas visoje parodoje. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šio sėkmingo įvykio“, – sakė Priit Ivanovas. Buvo malonu matyti tiek daug robotų fanų renginio metu, o mes džiaugiamės galėdami pristatyti robotiką tokiam dideliam kiekiui lankytojų.

 

Embedded thumbnail for „Robotex“ parodos Taline akcentai
Atgal