Robotizuotas automatinis prekių rinkimas našiems intralogistikos procesams

Automatinis prekių rinkimo sprendimas yra sukurtas dažnam vienos prekės rinkimui ir greitam užsakymų pristatymui. Jis puikiai atitinka elektroninės prekybos, farmacijos ar atsarginių dalių logistikos sričių reikalavimus. Sprendimas veiksmingai suderina esamas „Swisslog“ intralogistikos idėjas („CarryPick“ ar „AutoStore“) su robotizuotu rinkimu.

Sprendimo veikimas yra pagrįstas bendro rinkimo principu: robotas renka prekes, kurias jis gali rinkti (tai gali sudaryti 30-60% viso produktų asortimento), o darbuotojas baigia užsakymą. Naudojant „KUKA LBR“ išmanųjį pramoninio darbo asistentą bei įdiegtą žmogaus ir roboto bendradarbiavimo programą, žmonės ir robotai gali dirbti kartu be jokių kliūčių. Automatinio prekių rinkimo darbo stotis, kurią galima valdyti žmogaus – roboto bendradarbiavimo režimu ar greito rinkimo režimu taikant papildomo saugumo priemones, yra sukurta veikti kaip “Savaiminio diegimo” sistema. Tai reiškia, kad atlikus vienos prekės rinkimą, asmuo darbo stotyje gali būti pakeičiamas. Be to, „KUKA flexFellow“ gali lanksčiai veikti su skirtingomis darbo stotimis, sunaudodamas minimalias laiko sąnaudas jo paleidimui. Automatinio prekių rinkimo stotį gali naudoti tiek su naujomis, tiek su jau esančiomis „Goods to Person" programomis.

Privalumai:

  • Lankstumas ir mobilumas: robotizuota rinkimo stotis gali būti naudojama su skirtingomis darbo stotimis. Procesai optimizuojami robotui veiksmingai dalijantis užduotimis su žmogumi.
  • Greitas ir paprastas diegimas: WM 6 standartinių programinės įrangos paketų dėka automatinio prekių rinkimo sprendimas yra lengvai įdiegiamas į naujas ar esamas rinkimo sistemas.
  • Didesnis našumas: automatizuota rinkimo sistema gali veikti 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę.
  • Tikslumas, patikimumas ir saugumas: robotizuotas rinkimas užtikrina patikimą užduočių vykdymą be klaidų.
  • Optimizuotos išlaidos: mažesnės išlaidos dėl nedidelių veiklos sąnaudų. Investicijos atsiperka per 3-5 metus.
Embedded thumbnail for Robotizuotas automatinis prekių rinkimas našiems intralogistikos procesams
Atgal