Samsung FLIP – patogus įrankis susitikimuose

Samsung kompanija pristatė naują produktą – interaktyvų ekraną FLIP. Šis interaktyvus ekranas gali būti tinkamas moderniuose biuruose, norint pakeisti įprastus ekranus ar rašomąsias lentas ir tapti vienu mėgstamiausiu ir dažniausiai naudojamu įrankiu tarp daugelio vartotojų.

Paprastai susitikimų kambariuose esame įpratę naudoti projektorių, TV ekraną, popierių ir lentą, o pats susitikimas yra protokoluojamas raštu. Dažnu atveju yra fotografuojami užrašai arba išsiplėšiamas lapas su informacija, kurios nespėjame užsirašyti. Samsung sukūrė įrankį pavadinimu FLIP, kuris apjungia visus įrenginius į vieną ir leidžia lengviau dalintis susitikimų medžiaga ir pastabomis dar vykstant pačiam susitikimui. Tokiu būdu lengvai ir greitai užtikrinama, kad aktuali susitikimo informacija nebus pamiršta ir pasiems visus dalyvius per kelias minutes.

Kas yra FLIP ir kokios jo funkcijos?

  • FLIP gali būti naudojamas rašyti ir išsaugoti užrašus iškart interaktyviame ekrane. Vienu metu ekrane gali rašyti iki 4 asmenų. Rašymui ekrane naudojami specialūs rašikliai. Galima lengvai keisti teksto spalvą, koreguoti bei ištrinti tekstą. Tai galima padaryti pirštu ar delnu.

  • Interaktyvų ekraną FLIP galima naudoti vietoj projektoriaus ar televizoriaus. Šiame ekrane yra galimybė rodyti nuotraukas ar kitus vaizdus iš kompiuterio, mobilaus telefono ar atminties rakto. Be to, norint atidaryti norimus vaizdus ar kitus dokumentus iš kompiuterio ar mobilaus telefono, ekranas gali būti dubliuojamas ir ant FLIP ekrano. Tai reiškia, kad kas yra matoma kompiuterio ar telefono ekrane, viskas yra matoma identiškai ir interaktyviame FLIP ekrane.  Visus atliktus užrašus galima išsaugoti ir išsiųsti e-paštu arba atsispausdinti.

Samsung FLIP interaktyvus ekranas yra 55'' colių ir gali būti pasuktas į horizontalią ar vertikalią padėtį net ir jo naudojimo metu. Be to, Samsung UHD kokybė suteikia itin raiškų ir kokybišką vaizdą. Ekranas turi stovą su ratukais, todėl yra patogu transportuoti iš vienos vietos į kitą.

 

Jeigu norite išbandyti interaktyvų Samsaung FLIP ekraną, tai galite padaryti Hansab ofise arba savo biure iš anksto susiderinus su Pardavimų projektų vadovu Justinu Andriejausku.

 

Justinas Andriejauskas
Pardavimų projektų vadovas
Mob.: +370 610 68373
E-paštas: justinas.andriejauskas@hansab.lt

 

Nuotraukos šaltinis: Samsung

Embedded thumbnail for Samsung FLIP – patogus įrankis susitikimuose
Atgal